Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar siz dediniz tplden gold almak güvenilir yasal filan sonucuunda gittim paypalına yatınrıdım adama parayı ver dedim 15gün sonra alıcaksın dedi ozaman bana geri ver paranmı ver dedim no yazıyo kafayı yicem paramı geri alma yolu veya bugün ödemelerini sağlayabilirmiyim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
paypal ile ödeme yaptıysan charge back yapabilirsin. lakin 15 gun sonra demeleri enteresan sen hangi serverda ne kadar almak istedin ?

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
paypal ile ödeme yaptıysan charge back yapabilirsin. lakin 15 gun sonra demeleri enteresan sen hangi serverda ne kadar almak istedin ?
Jigsaw uzun sürer diyor?

Romede 20m gold alıyodum.

adamın 15gün sora demesinin sebebi paypal hesabımın yeni olmasıymış bahaneler bahaneler falan ya kandırıl işte ya

vallaha yaptı yaa

başka bi adamla konusam para yatırıldı falan demsim verirmi acaba?

Jigsaw

Aileden
18 Eylül`de silkimi charge back yaptım halen beklemekteyim...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
2hafta sora kesinlikle alıcaksın ggoldu gelip bana nikcini falan sölicen diodu herif

Hacım alışveriş yapmadan önce stoklarını kontrol etmez mi insan ; ben her alışverişimden önce yeterli stok bulunup bulunmadığını sorarım ki 15 gün dedilerse 15 gün sonunda öderler.

Takımı
Galatasaray
Hayır ondan deil tplnin kuralıymış en az 15 günlük paypal acclarını kabul ediolarmış aq

daha yeni açtıysan elbetteki olur yani neden bukadar panikliyorsun , benim tpl ile 5000$ lık alışveirşim var rahat ol hiç birşey olmaz ne zaman dedilerse ozaman verirler .

Yukarı Alt