1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Deco'dan flaş açıklama!

1. WaTCHMaN

WaTCHMaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Portekizli yıldız Deco İngiliz basınına açıklamalarda bulundu.

Hakkında çıkan transfer söylentilerine cevap veren Portekizli oyuncu, "Chelsea'ye gelmek doğru bir karardı ve burada kalacağım. Çünkü sözleşmem var. Oynamak istiyorum ve sahada en iyi oyunumu sergileyeceğim." dedi.

Geçtiğimiz sezon sakatlıklarla başı dertte olan ve bu yüzden forma şansı bulamayan Deco, şu açıklamalarda bulundu: "Geçen sezon benim için çok zordu. Sakatlıklar geçirdim ve sadece bir kaç maçta oynayabildim. Bu takımda oynamaktan mutluyum. Her oyuncu oynamaya ihtiyaç duyar ve oynamak ister. Umuyorum bu sezon sakatlık yaşamam ve dilediğim gibi oynayabilirim. Umarım taraftarlara, güzel oyunumu gösterebilirim. Kulübümü seviyorum. Bu kulübün atmosferini seviyorum. Burda olmak istiyorum. Sadece oynamaya ve maçlara hazır olmaya ihtiyacım var. Bütün istediğim Chelsea'de oynamak ve yapabileceğimin en iyisini yapmak."

2. AnnaNova

AnnaNova Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    biz haberi gene galatasaray org dan öğreneceğiz.Büyk bir gizlilik içinde yürütülüyordur.polat dedi zaty basındaki trasnfer haberleri %90 yalan dedi

3. IronyOfFate

IronyOfFate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Geodesy and Photogrammetry Engineering
    Üzüldüm açıkçası :cry: