1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

DDOS SALDIRISI

1. meli41

meli41 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenciym
    Hepimize geçmiş olsun arkadaşlar DDOS saldırılarını yapan kişi belirlenmiş.Gereken şeylerin yapılacağı söyleniyor...Saldırıları yapan kişi Macaristan veya Bulgaristandan bir hackermiş tam adresi ZSZC teamda var ama verilmeyeceğini söylüyorlar...

İyi oyunlar...

Kaynak: Zszc Forum...

PGTycoon;
    If he ceases these attacks, we will also stop reporting him to the Hungarian authorities and remove the information posted in news section. It's a quite simple solution but if he wants to play it the hard way he can get it the way he wants it. He has been smart to admit to several people that he is doing this (logs saved), he was smart enough not to hide every time he tried things behind a proxy (logs). We have received information from people he thinks are friends of him.

Çeviri(Tarafımdan)
    DDOS Saldırıcısı Bulundu;
    Bu saldırıların sona ermesi durumunda,Macar yetkililer onunla konuşup halledecek ve raporu durduracağız ve Bildiriyi kaldıracağız.(DDOS saldırı bildirisi) Bu kolay bi çözüm ama zor yoldan oynamak istiyorsa onuda yapabiliriz.O kaydedilmiş günlükler yapıyor birkaç kişi itraf ederek akıllı davrandı.Onun arkadaşı olduğunu düşündüğümüz insanlardan bilgi aldık...

Buda hacker; (bunu çevirmeme ihtiyaç olmadığını düşündüm )|Önemi yok |

György Egyed (aka Shane) from Hungary (I will not reveal his address YET and other personalia about his family) is the person attacking the servers with a botnet. He has claims not to stop the attack until he gets the server files, we do not even have access to the server files ourselves and even if we had, we would not release them. He is responsible for the downtime of the servers.

This image can be found on the internet (public access, no privacy laws are broken)

DDOS Saldırıcısı Bulundu;
    Bu saldırıların sona ermesi durumunda,Macar yetkililer onunla konuşup halledecek ve raporu durduracağız ve Bildiriyi kaldıracağız.(DDOS saldırı bildirisi) Bu kolay bi çözüm ama zor yoldan oynamak istiyorsa onuda yapabiliriz.O kaydedilmiş günlükler yapıyor birkaç kişi itraf ederek akıllı davrandı.Onun arkadaşı olduğunu düşündüğümüz insanlardan bilgi aldık...

2. SleepWalkeR

SleepWalkeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    O saldırıyı kim yapıyorsa onun taa... Biraz eğlenelim dedik bugün , kaç kere reset geldi kapand serverler , tam bir rezillik yani .

3. meli41

meli41 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenciym
    aynen kardeşim