1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

DDJ Dosyalarnı Editlemek

1. asdx7794

asdx7794 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    öncelikle bunu indirin
    http://rapidshare.com/files/121382926/DDJ_Edit.rar.html
    indirdikten sonra:
    yazılı anlatım:
    extrack pk ye girin ve loada tıklayın ,psronun media pk2 sini seçip extrack all a basın bununla mhtc de media diye bir klasör oluşucak buraya girin veinterface klasöründen editlemek için herhangi dosyanın yedeğini aldıktan sonra ddj dosyasını DDJ DDS programı ile dds ye çevirin,
    dah sonra x2y programı ile dds dosyasını bmp jpeg v.s gibi bir resim dosyasına dönüştürün(bu nasıl yapılıo derseniz xy2 ye girin add images buttonuna basıp değiştirmek istediğiniz dds dosyasını veya dosyalarını seçin hemen sağdaki browse buttonuna basıp dönüştüreceği dosyayı nereye kaydedeceğini seçin options buttonun solundaki bölümden dönüştüreceğiniz formatı seçin ve işlemleriniz bitince convert e basın bu kadr artık dds dosyası rahatça editleyebileceğiniz bir resim dosyası ister ps ile ister paintle v.s editleyin....)edit işleminiz bittikten sonra bmp dosyasını yine x2y programı ile bmp den dds ye çevirin(aynı yöntem sadece options un sollundaki bölmeden dds yi seçin ve convert e basın) çevirdiğiniz dds dsyasını bu seferde DDS DDJ ile ddj ye çevirin ve en sonunda ddj doyamız geri döndü şimdi bu dosyayı Pk2Editor ile medianın içine gönderin(nasıl yapacağım diyosan pk2editor ü mhtc klaörüne at dahasonra aç ve file>open dan psronun mediapk2 sini seç eğer bir klasördeki djj dosyalarını atıcaksan select folder yada tek başına bir ddj dosyasını atıcaksan select file ye basıp dosyanı veya klasörünü seç daha sonra importa basıp succefuly yazısı çıkana kadr bekle succefuly yazısı çıktığında işlem bitmiştir) ve bu kadar..
    x2y yöntemi bnm tarafımdan bulunmuştur
    (fatihy arkadışımın konuda çok önemli yardımları var ama onun konusunda irfan wiew le çok uğraşmak gerekio ve olmuo bende bu yöntemi buldum)
    denendi ve kesinlikle çalışıyor
    resimli anlatım :
    psro media pk 2 sini seçin.....
    extrack all a basıp bekleyin....
    resim dosyasına çevirdikten sonra dilediğiniz gibi editleyin....
    ve pk editorle
    rar pass:
    Kod:
    www.extraloob.com

2. XanJouLo

XanJouLo Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    İşte bende bunu yapamıodum IrfanWiew programıyla saol işime yarıyacak

3. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ddj değiştirmek için bu kadar emeğe gerek yok :D yanında bsr de deiştirmek gerekir tabi sadece çanta görünümü istiosanız tamam..bu şekilde edit işleriyle uğraşıyorum eğer elimden bir şey gelirse söyleyin skilleri gerek skillbarda görünümünü gerek kullanırkenki görünümü faln hepsi için bir öm yeterli :D

4. asdx7794

asdx7794 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bunu anlatmamın sebebi zatn loadaing ekranları falan skiller itemler falan profesyonl işler....

5. FeLiS

FeLiS Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Saolasın Kardeşim..