Vicdan azabından daha otesı yoktur bence en aqır ceza bu onun icin.ama kufur etmeden de durmam kucuk seyLer meseLa insallah dc yersın,unıq keserken dc ye,itemini maymun calsın,stalline kimse qelmesın qibi seyLer xD

TheIlker demiş ki:
berkobey11 demiş ki:
Basarım küfrü ana avrat dümdüz :)
annesi sana ne yaptı?
Küfür ettikden sonra durum düzeliyor , adam sana para veya party geri veriyormu ?
Akılınız bu kadar Fak yur mom bich ass fak fak fak diye diye türklerin adını kötülediniz.

Belki insan gibi isteseydin atacaktı parti.
bazı yabancılarda senın gıbı dusunur turklere ana avrat kufur etmenın manası ne dıye sonra bızı sevmıyolar dıye aynı dusunce onlardada var emın ol..!Küfredenlere hıc cvp vermemek en mantıklısı yada gülüp gecmek...

TheIlker demiş ki:
berkobey11 demiş ki:
Basarım küfrü ana avrat dümdüz :)
annesi sana ne yaptı?
Küfür ettikden sonra durum düzeliyor , adam sana para veya party geri veriyormu ?
Akılınız bu kadar Fak yur mom bich ass fak fak fak diye diye türklerin adını kötülediniz.

Belki insan gibi isteseydin atacaktı parti.
+1907 ^^ Allahından bul derim ki beddualarım genelde tutar;
Şunu unutmayın canlarım hiç soyulmayan,En çok sevilen ,Ve en zevkli oyunu yaşıyan çarlar;Dürüst çarlardır,Kimseyle kavgası olmayan...Sİz yapmazsanız sizede yapmazlar :muck:

Tanımadığım kişilerin Taxi ' sine girmek huyum değildir daha önce girdiğim adamlardan başka kimsenin Taxi 'sine girmem.

ya herkes 2m için küfür edilmez 3m için küfür edilir.Şahsen ben ne yapıyorsam karşımdakininde onu yapmasını isterim ben taxi yaparken yeri geliyor Türklerden para almıyorum fazla kasıyorum itemmi düştü bakıyorum adam o iteme yakın lwl de ise yabancı Türk ayırmadan veriyorum..he ben parayı verecem dc yicem adam beni almıcak vay haline o adamın !!

Alırmısın dc oldum derdim almıorm derse paramı verrmisin derdim vermiom derse sen nasıl insansın derdim o kdr

Yukarı Alt