Ne bilim adama lanet ederim ( Türkse Tabi ) derim sen türk musun senin gibiler Türk olamaz falaln diye arada alıyolar ibr kere olmuştu galiba...

invaders

Bilgiliyim
TheIlker demiş ki:
berkobey11 demiş ki:
Basarım küfrü ana avrat dümdüz :)
annesi sana ne yaptı?
Küfür ettikden sonra durum düzeliyor , adam sana para veya party geri veriyormu ?
Akılınız bu kadar Fak yur mom bich ass fak fak fak diye diye türklerin adını kötülediniz.

Belki insan gibi isteseydin atacaktı parti.
bana öyle yapna --3-4 kişiye küfürü basdıgım anda aldılar :lol:

Beyler Bak Biz Türkleri Oyunda Sewen Çok Az yabancı İnsan War ama yabancılarda Boş Durmuyor Mesala Başımdan Geçen Bi anımı anlatayım Ben Taxi yapıyordum 80 wizardımla Cawede Adamda Uniondan Yabancı Bi Herif Bu bana 1m Para werdi Saati 1.5mDi taxinin ben uniondan Diye Kıyak yapıyım Dedim Sonra Bu Ptden Cıktı Gitti Bi Baktım Uniona Scammer Falan yazıyor beni ptden attı yazıyor yabancı dilde tabiki Sonra 5M para werdim sabaha kadar kascaktı falan yazıyor Bende Dayanamadım Tüm Uniona Söwdüm Çıktım Guildden Bundan Sonra Kimseye Kıyak Yok

Ne derseniz deyin,çar ezikken zorla bi yerlerden bulduğumuz parayı gidip taxiye yatırıyoruz.ve adam 2dk sonra partiden atıp kayboluyor.o an ne kadar acı bir andır anlatamam.böle bişey olduğunda var ya yanıma kimse yaklaşmasın kalbini çok fena kırarım :D

İt Ulur Kerwan Yürür Diye Bi Laf Vardır Adam Sizi Takmaz bile Hem En Pahalı Taxi 2m 2m için kimseye küfür etmem xD

Yukarı Alt