E0N

rank8
müşteri hizmetlerini aradım Türkiye çapında bi alt yapı çalışması başlatmıslar bu aksam biteceğini söylediler
ben pek inanmadım ama yinede söyliyeyim dedim

Takımı
Besiktas
Bende Öyle Duydum Amaa Hadi Hayırlıseee Rolling Eyes

bencede neten ama neyse bakacagız 10 kere öldüm pre olmasına ragmen 5 -6 seferde anca girdim :lol:

Banada hiç bir sorun olmadıgını ne yapmaya çalıştıgımı sordular silkroad a giremiyorum dedim o bizden kaynaklanmıyor dediler Mad Yatagı uzun yorganı kısa gelesiceler :?!!!

PC_kopat demiş ki:
Banada hiç bir sorun olmadıgını ne yapmaya çalıştıgımı sordular silkroad a giremiyorum dedim o bizden kaynaklanmıyor dediler Mad Yatagı uzun yorganı kısa gelesiceler :?!!!
Öyle sorarsan başlarından böle salarlar. Diceksinki "yurt dışı fiberobtik kablolarınız ne alemde beybaba? Balıklar mi yedi?" desen ilgilenirlerdi kahvekeyfi

Sabah a Karşı Düzeldi Şimdide Bir sorun yok kahvekeyfi

E0N

rank8
unsterblch demiş ki:
PC_kopat demiş ki:
Öyle sorarsan başlarından böle salarlar. Diceksinki "yurt dışı fiberobtik kablolarınız ne alemde beybaba? Balıklar mi yedi?" desen ilgilenirlerdi kahvekeyfi
extraokk yada
Kod:
Siz ne biiçim hizmet veriyorsunuz yok 2 kat hızlı 10 kat hızlı verdiğniz hizmet reklamla verilmio bu işi benmi ögreteyim size düzeltin şu durumu!!!
diyeceksinnn bak nasıl düzelio

Bu sorun galiba geceleri ve sabahları olmuo saat 11 den sonra başlıyor.

dns 4224 4225 kullanıyorum,son 3-4 gündür inanılmaz derecede lag var bu nası bişey yaw

E0N

rank8
TTnet e Gönderdiğim bir sürü şikayet e karşılık bana gönderilen mesajlar hepsi aynı buyrun okuyun
Kod:
Sayın Müşterimiz,

Öncelikle şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Bilgisayar ve modeminizin başından 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezimizi ararsanız gerekli kontroller yapılarak size yardımcı olunacaktır.

TTNet A.Ş.’ye göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, her türlü düşünce ve önerinizi bizimle paylaşmanızı dileriz.

Saygılarımızla,

TTNET A.Ş.

Yukarı Alt