1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Dc Sorunu SS'li

1. magicloves

magicloves Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Laptopta bazen çift chara izin veriyor bazen tek charda hata veriyor. Isınmadan dolayı olduğunu sanmıyorum çünkü daha sıcak durumlarda çalıştığını biliyorum. Hatayı alamadm ss olarak ama google'da benzeri 1 hata buldum.
    hata neyden kaynaklanıyor olabilir sizce? 5dk önce tek charla oyuna girmeme rağmen bu hatayı aldım. Ki kasmıyordum bile öylece duruyordu char. Artık sıkmaya başladı farm yapamıyorum düzgün. Lütfen yardım... pray:

2. A.Hirlak

A.Hirlak Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var dostum ama çıkıp girdiğinde tek char olarak kasması lazım auto login aç tavsiyem bu ayrıca dc olduğunda botu sağ altta kapatıp tekrar açmanı tavsiye ederim çift char açma konusunda bende araştırma yapıyorum yardım bekliyorum :)

iyi forumlar

3. magicloves

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herşeyi denedim olmuyor. Botu sildm tekrar yükledim olmadı reset attım olmadı yine olmadı. Sonradan sapıtmaya başladı tek chara da bu hatayı verdi bilmiyorum napıcaz bakalım. Yardım ey forum cemaati...

4. A.Hirlak

A.Hirlak Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dc için iki tane açıklama yapmış petin filtre ayarlarını kapatmanı yada multi client açmamanı söylüyor zaten resimde birde filtreyi kapatmayı dene derim dostum elimden gelen bu ..

5. magicloves

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Filtreyi ayarlamadım ki hiç :) Ve multide açmadım yani verdiği hataların hiçbiri yok bende anlamadığım konu bu işte :) Yinede saol

6. yolqexerr

yolqexerr Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BU hataya bi çözüm Aynisi bendede oluyor. oyun oynanmiyor 2 saat oyuna girmeye calisiyorum 2 dk sonra DC yiyince kafayi yiyorum haliyle :S