Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DayZ StandAlone Full Crack İndir

Uzun zamandır konuşulan ve bir çok kişi tarafından oynanan DayZ StandAlone cracklenmiş , bize de ufaktan paylaşmak düşer.

İndirme Linkleri

Tıkla İndir

Nasıl Yüklenir ?

Yüklemesi gayet basit herhangi bir crack vs işlem yapmanıza gerek yok.Dosyayı indirdikten sonra arşivden çıkartın ve oyuna girin.Oyunda yapmanız gereken , menüye geldikten sonra ilk önce play'e sonra karşınıza çıkan yerden "Remote" butonuna basmak.

Remote bölümüne geldiğinizde size IP ve Port soracak aşağıdakilerden herhangi birini girebilirsiniz.Ben en üsttekini girdim.

SarkastoDayz.tk:2312
107.150.43.219

Oyun içinden resimler (Kendim çektim)

Durduk yere saldırdı arkadaş :)

Oyunda bir sürü bug var , bilmiyorum bunlar gerçek sürümünde ne durumdalar.Oyuna sizde ilk kez giriyorsanız ; ilk önce enter'e basıp kamerayı kendinize göre ayarlayın.Oyunda elinizde bir adet random aletle başlıyorsunuz , 1 e basarak bu aleti alabiliyorsunuz (bazen almıyor bug sanırım) boşluk tuşuna basıp dövüş moduna geçebiliyorsunuz yine boşluğa basıp dövüş modundan çıkabiliyorsunuz.Oyunda etkileşime geçme tuşu (kapıyı açma , adamın üstündündekileri alma vs) "F" olarak seçilmiş.Oyunu deneyen arkadaşlar kendi bilgilerini de buraya aktarırlarsa güzel olur :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
Temet Nosce demiş ki:
30$ boşa gitti bizim yani olmadi: olmadi:
Bunda cok bug var oynamaya degmez , kotan yoksa bunu indirip bir dener misin hacim farkliliklar nedir almayi dusunen icin yararli bir bilgi olabilir.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
@Kemalist

Aslında indirip denemeye gerek yok hacım. ArmaII Dayz Mod ' da olduğu gibi crackli kullananlar belirli sunuculara girebilecek 3-4 tane sunucudan birine, bunlar dolu olursa haliyle giremeyecek veya girse bile loot bulamayacak. Crack sıkıntı yaratır ve zaten hali hazırda 1 milyondan fazla kişi oyunu satın aldı, crackli serverların pek çıkacağını zannetmem

Bu mesaj Temet Nosce rumuzlu uyeden alinti yapildi
Temet Nosce demiş ki:
@Kemalist

Aslında indirip denemeye gerek yok hacım. ArmaII Dayz Mod ' da olduğu gibi crackli kullananlar belirli sunuculara girebilecek 3-4 tane sunucudan birine, bunlar dolu olursa haliyle giremeyecek veya girse bile loot bulamayacak. Crack sıkıntı yaratır ve zaten hali hazırda 1 milyondan fazla kişi oyunu satın aldı, crackli serverların pek çıkacağını zannetmem
2 milyon oldu :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj keromemoo rumuzlu uyeden alinti yapildi
keromemoo demiş ki:
dosya kaldırılmıs yazıyo indirmiyor
Güncellendi ama yeni sürümdekilerin serverı hep boş , eski sürüm serverlarda tutmayınca kapatılmış.

Yukarı Alt