Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Tuungle down sitesi acilmiyor baska sayfayi acarken tesadufen download manually linki cikti zar zor bastim da aldim linki

download1us.softpedia.com/dl/a005c8338dcba846a0e3161dbe564ef2/50df631c/100148888/software/internet/sharing/Tunngle_Setup_v4.4.3.1.exe

Ya oyun rus yapımı ya ondan bunlar oluyor hep.Diğer alışılmış tarzlarda değil.Felaket asap bozucu bir sistemleri var zaten.Orjinal alaydınız keşke indirimdeyken.

ironEyE demiş ki:
Ya oyun rus yapımı ya ondan bunlar oluyor hep.Diğer alışılmış tarzlarda değil.Felaket asap bozucu bir sistemleri var zaten.Orjinal alaydınız keşke indirimdeyken.
İlla sokuşturacaksın bize ArmA2'yi :D Yakında kendi oyunu çıkacakmış diyollağ onu alırız olmadı dedim.Hatta sana da sordum ne zaman çıkacak biliyor musun diye ama pek iplemedin :(

Xperyon

Bilgiliyim
-Oyunu illa oynamak istiyorum diyenler okusun

Arkadaşlar oyunu oynamış biri olarak aynı zamanda size yardımcı olmak adına yazıyorum.Oyunda can alıcı buglar olabiliyor örneğin elindeki silah kaybolması,bag'in birden yok olması gibi bunlar zamanla düzelir.Önemli noktalardan biride oyunu "YASAL" olarak oynamak yani steamdan almak daha mantıklı neden derseniz ne kadar bedava ayarlasanızda arada bir su kaçırıyor tam oynarken çat ban yiyorsun ve tekrar ayarlaman lazım falan filan yani herkeze tavsiyem yasal olarak oynamıyacaksanız hiç oynamayın.Oyunun iyi yanları gerçekten o adrenali bize veriyor yani gerçekmiş duygusu o anlık gerçek dünyadan uzaklaşma hissiyatımız oluyor ve bu aslında çok güzel bir özellik öte yandan görsek efektlere gelirsek zombilere biraz daha gerçekcilik payı verilebilirdi ama genel olarak bakarsak "Yasal" olarak oynanabilcek bir oyun ben en kısa zamanda edinmeyi düşünüyorum.Steamdaki en son gördüğüm fiyatı 17.99$idi değişmedi ise bence hemen alın derim boşa gitmiyeceğine emin olabilirsiniz tabi bundan evvel bu tarz oyunları sevmeniz gerek bunun içinde videolarını izleyin derim.

-Gelelim ayrı bir oyun çıkartıcak davasına bu iş biraz bana yaş geliyor ki yapımcı açıklamasıda buna paralel oyunun korsan oynanabilirliği endişesi var anladığım kadarıyla yani gelse bile lap diye çıkartıp ayrı bir DayZ yaratamazlar şuanlık benim bakış açım böyle elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum görüyorsunuz daha napayim yani + rep plz :muck: :mrgreen: :mrgreen:

Melkor demiş ki:
-Oyunu illa oynamak istiyorum diyenler okusun

Arkadaşlar oyunu oynamış biri olarak aynı zamanda size yardımcı olmak adına yazıyorum.Oyunda can alıcı buglar olabiliyor örneğin elindeki silah kaybolması,bag'in birden yok olması gibi bunlar zamanla düzelir.Önemli noktalardan biride oyunu "YASAL" olarak oynamak yani steamdan almak daha mantıklı neden derseniz ne kadar bedava ayarlasanızda arada bir su kaçırıyor tam oynarken çat ban yiyorsun ve tekrar ayarlaman lazım falan filan yani herkeze tavsiyem yasal olarak oynamıyacaksanız hiç oynamayın.Oyunun iyi yanları gerçekten o adrenali bize veriyor yani gerçekmiş duygusu o anlık gerçek dünyadan uzaklaşma hissiyatımız oluyor ve bu aslında çok güzel bir özellik öte yandan görsek efektlere gelirsek zombilere biraz daha gerçekcilik payı verilebilirdi ama genel olarak bakarsak "Yasal" olarak oynanabilcek bir oyun ben en kısa zamanda edinmeyi düşünüyorum.Steamdaki en son gördüğüm fiyatı 17.99$idi değişmedi ise bence hemen alın derim boşa gitmiyeceğine emin olabilirsiniz tabi bundan evvel bu tarz oyunları sevmeniz gerek bunun içinde videolarını izleyin derim.

-Gelelim ayrı bir oyun çıkartıcak davasına bu iş biraz bana yaş geliyor ki yapımcı açıklamasıda buna paralel oyunun korsan oynanabilirliği endişesi var anladığım kadarıyla yani gelse bile lap diye çıkartıp ayrı bir DayZ yaratamazlar şuanlık benim bakış açım böyle elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum görüyorsunuz daha napayim yani + rep plz :muck: :mrgreen: :mrgreen:
Denemekten sıkıldım vallaha . Neyse sınavlar falanda geliyor zaten bundan sonra bir süre bakamam PC ye . Şubata kadar standalone çıkarsa öyle alırım olmazsa Steam den ArmA II yi alır öyle oynarım her türlü oynarım yani .

Ayrı oyun çıkartması kesin bildiğim kadarıyla.
http://www.cinemablend.com/games/DayZ-S ... 50006.html

Beyler şu 2 gündür yaşadıklarımdan oyunun yapımcıları evime gelip "kardeşim oyun 250 lira oldu vermezsen oynayamazsın artık" deseler çıkartır veririm okadar diyorum. Cidden hikaye mikaye bile yazdım şu 2 günde daha başımdan sürüyle manyak manyak olaylar geçti. Tek başıma bile bunu söyleyebiliyorsam herhalde grup halinde süper eğlenceli olur diyorum ben.

Alın bu oyunu. :D

Standalone'nin çıkması banko. Sadece ne zaman çıkacağı belli değil işte. Hatta emin değilim ama ArmA2'nin yapımcısı ile birlikte yapıyorlar oyunu

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Arma 2 indi Deamon Tools ile kuruyorum. PCde en ufak kasma yok CPU kullanimi %1 ile %0 arasinda gidip geliyor :D Lakin oyun 30gb uzun suruyor kurulum.

Yukarı Alt