Varya acayip sinir oldum bak ölecem sinirimden.Oyuna başladığım yerin hemen yanında cesetler vardı bir sürü, helikopter kaza yapmış helikopter enkazı vardı.Gittim hepsini lootladım yeni çanta buldum ohh sonra birde süper bir silah ve 6 tane şarjör buldum.Ama bir silah daha vardı ve şarjörü yoktu, onu çantaya atayım derken diğer silahın şarjörleri kayboldu yok oldu.Yok yerlere bakıyorum oraya bakıyorum buraya bakıyorum yok hiçbir yerde nasıl sinir oldum anlatamam.Şimdi 2 tane süper silahım var ama mermisi yok şaka gibi yaa.

ironEyE demiş ki:
Varya acayip sinir oldum bak ölecem sinirimden.Oyuna başladığım yerin hemen yanında cesetler vardı bir sürü, helikopter kaza yapmış helikopter enkazı vardı.Gittim hepsini lootladım yeni çanta buldum ohh sonra birde süper bir silah ve 6 tane şarjör buldum.Ama bir silah daha vardı ve şarjörü yoktu, onu çantaya atayım derken diğer silahın şarjörleri kayboldu yok oldu.Yok yerlere bakıyorum oraya bakıyorum buraya bakıyorum yok hiçbir yerde nasıl sinir oldum anlatamam.Şimdi 2 tane süper silahım var ama mermisi yok şaka gibi yaa.
Azı karar çoğu zarar.Nerede çokluk orada .... gibi sözler sıralayabilirim :D

Abi yok bu inventory siğstemi yüzünden ben bırakırım bu oyunu ulan ne karma karışık şey bu ya. Çantayı açıyorum insan gibi sıralı çıkıyor önce herşey, sonra değişik değişik çıkıyor hiçbişey nlamadım ben.

Şimdide çantayı yere attım geri alamıyorum ama içindekileri alabiliyorum, onlarıda alamıyorum alırsam diğer şeyleri yere atmam gerekiyor yok yok bırakıyorum ben siliyorum şimdi oyunu siz takılın.

Ya hacı o kadar indirdim ben bunu 10 gb lık şeyi indirdim 1 saat oyunu yükledi pc üstüne şimdi dayz moduda indirdim tıkladım işte yükledi etti bir sayfa açıldı atari oyunu gibi yazı mazı yok bir şeyleri yanlış yaptım biri yardım etsin.

tenpanter demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Ya hacı o kadar indirdim ben bunu 10 gb lık şeyi indirdim 1 saat oyunu yükledi pc üstüne şimdi dayz moduda indirdim tıkladım işte yükledi etti bir sayfa açıldı atari oyunu gibi yazı mazı yok bir şeyleri yanlış yaptım biri yardım etsin.
Ya İron bir bak lütfen.
Ben orjinal aldığım için bilmiyorum.Melkor halletsin.

Bu çantaya bandaj atayım derken bandajları yere atmışım şimdi zombielerden biri vurdu kan kaybından öldüm...

ironEyE demiş ki:
tenpanter demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Ya İron bir bak lütfen.
Ben orjinal aldığım için bilmiyorum.Melkor halletsin.

Bu çantaya bandaj atayım derken bandajları yere atmışım şimdi zombielerden biri vurdu kan kaybından öldüm...
DayZ'nin kendi oyunu ne zaman çıkacak biliyor musun?Onu alırız en olmadı.Bu kadar bugla oynanmaz

Yukarı Alt