1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Daum: Şeytanın bacağını kırdık

1. Minotoche

Minotoche Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Ankaragücü galibiyetiyle Şeytanın bacağını kırdıklarını söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında, bu maçta aldıkları sonuçla birlikte ligde iyi bir durumda bulunduklarını düşündüğünü ifade etti.

Christoph Daum, gelecek haftaki Trabzonspor mücadelesinden de iyi bir sonuçla ayrılacaklarına inandığını vurgulayarak, ''Aynı şekilde mücadele edersek, aynı şekilde koşarsak, herkes birbirine destek verirse, eminim Trabzonspor maçından iyi bir sonuçla döneceğiz. Ligde iyi bir durumdayız. Bu da bence iyi bir sinyal. Fenerbahçe, maçın sonuna doğru sonuçları belirliyor ve kritik dönemlerde kazanmayı biliyor. Bu iyi bir sinyal, bence iyi bir yoldayız. Bugün adeta şeytanın bacağını kırdık diyebiliriz'' diye konuştu.

Ankaragücü cephesinin verilmeyen bir gol olarak değerlendirdiği son dakikadaki pozisyonla ilgili olarak Daum, ''Birşey söylemek istemiyorum, hakem kararı sonuçta. Diğer pozisyonlarda da farklı kararlar alabilirdi. Tartışmak istemiyorum. Birkaç kez televizyondan izledim, bence gol değildi. Bir gol için topun tam olarak çizgiyi geçmesi gerekiyor. En iyi biçimde görebilecek yan hakemdir, o da net bir biçimde gol değil dedi'' biçiminde konuştu.​