1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Daum: "Güiza en önemli golcümüz olacak"

1. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Teknik direktörümüz Christoph Daum İspanyol golcümüz Daniel Guiza'ın Fenerbahçe'nin en önemli golcüsü olacağını söyledi.
    Alman teknik adam Nürnberg ile oynadığımız hazırlık karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada Guizanın Avrupa'nın en önemli forvetlerinden biri olduğuna dikkati çekerek, kendisine her türlü desteği vererek yardımcı olacaklarını kaydetti.

Geçen yıl Guiza'nın ve taraftarımızın isteklerini pek gerçekleştiremediğini ifade eden Daum, "Guiza'nın Fenerbahçe'nin en önemli golcüsü olacak" dedi.

Nürnberg maçına ilk maça oranla gayet iyi başladıklarını ifade eden Daum, "İki gol bulduk daha sonra bu üstünlüğü yitirdik. Hazırlık dönemi ağır antrenmanlar yapıyoruz. Maçın sonuna doğru dikkatsizdik. Hazırlık döneminde bazı sistem ve taktikleri deniyoruz. Bu takım içerisinde bazı organizasyon eksiklikleri oluşturabiliyor. Şu andaki takımın durumdan memnunum. Çalışmalarımızda kondisyona ağırlık veriyoruz o nedenle seriliğimiz eksik kalıyor" diye konuştu.

Nürnberg maçına Roberto Carlosun kaptan olarak çıktığını ve bir sonraki maça kimin kaptan olarak çıkacağının sorulması üzerine Daum, "Sıra diğerlerinde" cevabını verdi.

Teknik direktörümüz, Aykut Kocaman'ın Brezilya'dan dönmemesi konusunda herhangi bir açıklama yapmayacağını sözlerine ekledi.

2. Black Raven

Black Raven Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Semihi tek geçerim bu alemde :thumbsup:

3. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben size söyliyim,Guiza gidici.Adamın otele girerken ölü gibi bi yüzü var.Eskiden teknik heyet fln ispanyoldu tabi konusuyolardı.Şimdi takım full brasil...Daum'a da çok pis bakıyodu :D

4. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Birşey olmaz Nihat kaç sene ispanyada oynadı takımda tek türk yoktu sesi çıkmadı bunun tam tersi güiza için geçerli takımdan gitme sebebi olamaz Daumla bi kaç antremana çıksın düzelir birde onca olaydan sonra ben olsam yerinde yüzümün şekli aynı olurdu

5. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adamın kaprisini çekeceğimize bunu satıp 1/40'ı fiyatında bununla aynı kapasitede bir golcü alınabilir.O kadar boş boş transferler yerine!

6. Black Raven

Black Raven Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daum zamanında Anelkaya bile taviz vermedi adamı yedek kulubesinde oturttu bu Guizada ya adam olur yada gider bence :)

7. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Güiza'nın yüzü mü gülmüyor yoksa Daum'un yüzü mü gülmüyor ?

8. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Bak Guiza eli omuza atmış; "Nasılsın delikanlı" der gibi.Daumda bozuk atıyo