1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Daum Çılgına Döndü

1. BurakK*

BurakK* Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güiza'nın sakatlığının bütün planlarını altüst ettiğini söyleyen Fener'in hocası, "Biz sadece ligde yarışmıyoruz. Sürenin daraldığını biliyorum ama takviye şart" ifadesini kullandı. Daum'un Pedersen'i işaret ettiği iddia edildi.
    Topuğundaki ödemi bir türlü inmeyen Güiza'nın ameliyat olmak istemesi Daum'u zor durumda bıraktı. Sportif Direktör Aykut Kocaman ile bir araya gelen Alman teknik adam, "Güiza'nın sakatlığı geçmiyor. Bütün planlarım alt üstü oldu. Zaten Kazım ve Carlos gibi düzenli oynayan futbolcular da gitti. Bizim giçin sadece lig yok. Takıma takviye yapmamız şart" dedi.

Pedersen işimize çok yarar!
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum'un Premier Lig'de forma giyen Norveçli sol kanat oyuncusu Morten Pedersen'in ismini verdiği de gelen haberler arasında. Alman teknik adam, "Genç yaşına rağmen son derece tecrübeli ve yetenekli bir futbolcu. Sol kanatta oynamasına rağmen hücuma verdiği katkı mükemmel. Kendisi de Fener'e gelmeye sıcak bakıyor. Mümkünse bu futbolcuyu kadromuza katalım" ifadesini kullandı.

Nihayet güzel haber: Özer Sivas'a yetişti
    Fenerbahçe'de Özer Hurmacı sevinci yaşanıyor. Önceki gün yapılan antrenmanda sakatlığı nedeniyle yer almayan yıldız futbolcu dünkü idmanın tamamına katıldı ve taktik maçta da as kadroda yer aldı. Özer'de bu sevindirici gelişme yaşanırken Güiza Dam'un konuşmasını dinledikten sonra sahada 2 tur attı . İspanyol futbolcu daha sonra çalışmasına salonda devam etti. Güiza'nın Sivas'ta forma giymesi çok zor. Hafif sakatlıkları bulunan Cristian ile Emre Belözoğlu da çalışmalarına salonda devam ettiler.

2. Presence

Presence Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    daha 2 gün varya acele etmeyin

3. FataLi

FataLi Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir Fenerli Olarak Hiç Hoşuma Gitmiyor Bu Gidişat Huzur Vermiyor Zevk Almıyorum Maçlardan...