Xplosive

Bilgiliyim
Başkanımız Aziz Yıldırım'ın, Arda Turan'a 15 milyon euro teklif ettiğini öğrenen Daum, 'Ben kötü demiyorum. Geleceği olan bir futbolcu ama ben hemen sırtına formayı verip, ilk 11'de oynatmam' cevabını verdi.

Başkanımız Aziz Yıldırım'ın, Arda Turan'a 15 milyon euro teklif ettiğini öğrenen Alman hoca, 'Ben kötü demiyorum. Geleceği olan bir futbolcu ama ben hemen sırtına formayı verip, ilk 11'de oynatmam' cevabını verdi.​

Maçtan iki gün önce yöneticilerimiz, Daum ile sohbet ediyor. Daha doğrusu herkesin aklında Galatasaray maçı var. Alman hoca kendinden emin şekilde 'Rahat olun' diyerek başladığı sözlerine şöyle devam ediyor:

'G.Saray'da tehlikeli oyuncu bir tek Keita var. Onu da çok büyük maçlara alışık, tecrübeli Roberto Carlos ile durduracağım...'

O anda herkesin aklına ağız birliği etmişcesine Arda geliyor.

Ya Arda diyorlar?

Alman hoca duruşunu bozmadan sakin sakin anlatıyor: 'Arda çok genç. Bu baskıyı kaldıramaz...'

Herkes şaşırıyor...

'Yapma hoca! Çok yetenekli. Başkanımız bonservis bedeli için G.Saray Başkanı'na 15 milyon euro teklif etti. Pazarlık edilse belki daha da fazla verebilirdi. Geleceği olan bir futbolcu' diyorlar.

Daum sözün bittiği yerde şu cevabı veriyor: 'Arda için kötü futbolcu demiyorum ki. Genç, yetenekli. Geleceği olan bir futbolcu. Ama ben üzerindeki baskıdan bahsediyorum. Bu yaşta böyle futbolcular bu kadar büyük yükü kaldıramaz. Fenerbahçe'ye alınırsa sevinirim. Asla hayır demem. Ama F.Bahçe'ye geldi diye de hemen sırtına formayı vermem. İlk 11'de oynatmam. Uzun süre, kulübede benim yanımda oturur...'

Herkesin şaşkınlığı biraz daha artıyor.

Ve Daum o sohbette Kazım'ı santrfor oynatacağını söyleyerek şaşkınlığın dozunu bir kat daha artırıyor.

Öyle ya, Güiza ve Semih gibi iki golcün varken, Kazım nereden çıktı!

'Fizik gücü ve çabukluğu ile Servet'i dağıtır. G.Saray defansının dengelerini bozar...'

Daum iki gün Kazım'a Servetli, Gökhanlı Galatasaray defansının oynadığı maçları izlettirerek neler yapmasını anlatıyor.

Ve maçtan sonra Kazım'ın santrforda başarılı olduğunu görenlerin aklına hemen Aurelio'nun Trabzon'dan sağ açık gelip, Daum tarafından ön libero oynatılışı geliyor.​

Xplosive

Bilgiliyim
SweeTChieF demiş ki:
Kıskanıyor Arda gibi oyuncuyu Guizadan daha iyidir bana göre :roll:
Baroni ile yaşadığı bir tatsızlık yüzünden maça küsen adam guizadan iyi olamaz.

Takımı
Besiktas
Xplosive demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Guizanınkileri de biliyoruz :P ben fikrimi paylaştım oda doğru tabi ama yetenek olarak daha üstün bence. :rolleyes1:

SweeTChieF demiş ki:
Xplosive demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Guizanınkileri de biliyoruz :P ben fikrimi paylaştım oda doğru tabi ama yetenek olarak daha üstün bence. :rolleyes1:
Güiza şuanda türkiye'de oynayan en iyi santrafor konumunda.

Xplosive

Bilgiliyim
SweeTChieF demiş ki:
Xplosive demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Aragones gibi bi belanın çalıştırdığı sene bile vasat performansına rağmen 15 gol atmayı başaran ve maçta yedek olduğu için daum'un çok çalıştığını söylediği ve derbide babalar gibi class golünü atan bir adamdan söz ediyoruz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ardayı futbolcu diye alan adamın aklını karışlarım, guiza ise anelkanın low edition modelidir ^^

Burda önmli olan hangi oyuncunun iyi oldupu değil.asıL ön pLanda daum'un düşünce tarzı.. herşey planladığı gibi gitmiş ^^ Guizayı santrfor oynatsaydı servetle gökhan zan onu orda oynatmaz-ezerdi x) bu yuzden daha agresif olan kazımı secti, arda da oynayabilr ama maçı kaldıramaz diyor kotu demiyor

Xplosive demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
Xplosive demiş ki:
Aragones gibi bi belanın çalıştırdığı sene bile vasat performansına rağmen 15 gol atmayı başaran ve maçta yedek olduğu için daum'un çok çalıştığını söylediği ve derbide babalar gibi class golünü atan bir adamdan söz ediyoruz.

Adam iyide sadece özgüveni az gol kaçırdıkçada daha çok azalıyor 6s ye attığı gol inşallah kendine güvenini getirir birde güiza çok ilerde kalmasa defans yapınca oldukça geriye gelse ilerde tek kalmaz iyi bir takım oyunuyla güiza bitiriciliği gösterip golünü atar bu açıdan çok yük biniyor güizaya top kaptırınca taraftarların baskısıda yıpratıyor bu sefer atabileceği golleri atamıyor

Spa

rank8
Kod:
Güiza şuanda türkiye'de oynayan en iyi santrafor konumunda
kim güiza mı ? En iyi ve güiza bi arada gördüm :mrgreen: Şakamısın yoksa futbol bilgin mi yok anlamadım nasıl bi izlenimdir bu merak ediyorum? Güiza 'ya verilen şans Semih e verilseydi yada alt yapıya alınan Furkan'dı sanırım ona verilse emin ol güizadan daha çok gol atarlardı ^^ Bu adam nasıl gol kralı olmuş ülkesinde hayret ediyorum 1 e 1 yok bitiricilik desen orta saha oyuncumuz baroni kadar yok anlamış değilim. Güiza bir Eksikliktir Fenerbahçe için alsın başka forvet şuan 20 gol atıyorsak misal 32 33 ü bulurdu onun kaçırdığı golleri başka bir futbolcu kaçırmıyor 6 pastan boş kaleye dışarı yada direğe atan adamın fenerbahçede işi yok 8)

Spa demiş ki:
Kod:
Güiza şuanda türkiye'de oynayan en iyi santrafor konumunda
kim güiza mı ? En iyi ve güiza bi arada gördüm :mrgreen: Şakamısın yoksa futbol bilgin mi yok anlamadım nasıl bi izlenimdir bu merak ediyorum? Güiza 'ya verilen şans Semih e verilseydi yada alt yapıya alınan Furkan'dı sanırım ona verilse emin ol güizadan daha çok gol atarlardı ^^ Bu adam nasıl gol kralı olmuş ülkesinde hayret ediyorum 1 e 1 yok bitiricilik desen orta saha oyuncumuz baroni kadar yok anlamış değilim. Güiza bir Eksikliktir Fenerbahçe için alsın başka forvet şuan 20 gol atıyorsak misal 32 33 ü bulurdu onun kaçırdığı golleri başka bir futbolcu kaçırmıyor 6 pastan boş kaleye dışarı yada direğe atan adamın fenerbahçede işi yok 8)
Geçen sene özel hayatında yaşadığı sorunları geçiyorum.
1.'si , semih güiza kadar oynasaydı ve aynı şekilde birkaç hata yapsaydı , taraftardan aldığı tepki onu öyle yıpratırdıki , dayanamazdı.
2. Herkes hata yapar.
3. Cümlemin başına "Bence" koymayı unutmuşum^^

Spa

rank8
Semih güiza kadar oynasaydı şuanda attığımız gol sayısı fazla olurdu. Semih kaçırırda atarda unutmaki Nöbetçi golcü çok maç çevirdi fenerbahçe adına. Çevirmeyede devam edecektir şans buldukça Güizadan Daha yetenekli futbolcu Semih

Spa demiş ki:
Semih güiza kadar oynasaydı şuanda attığımız gol sayısı fazla olurdu. Semih kaçırırda atarda unutmaki Nöbetçi golcü çok maç çevirdi fenerbahçe adına. Çevirmeyede devam edecektir şans buldukça Güizadan Daha yetenekli futbolcu Semih
Daha yetenekli olabilir ama spekülasyonlara ne kadar dayanıklı? 8)

Yukarı Alt