Dark Hunter

Ön Tanıtım

Dark Hunter Karakteri Priston Tale 2 oyununun Sophetio Irkına Ait Bir Karakteridir. Sophetio Irkında En Çok Tercih Edilen Karakter. Yay Kullanır Menzilli ( Range ) Bir Karakterdir. Her Ne Kadar Menzilli ( Range ) Bir Karakter Desek De Asıl İşi Yakın Temastır. Görünümü Gerçekten Çok Hoş Bir Karakterdir Bu Da.

Giriş

Dark Hunter Karakteri Dış Görünüm Olarak Bir Goblini Andırır. İnsan Dışı Bir Varlık Gibi Ancak Gerçekten Çok Hoş Bir Görünümü Vardır. Görüntüsü Karakterin Kendini Yansıtır Adeta. Vahşi ve Saldırgandır. Yakın Temasta Öldüremeyeceği Karakter Öldüremeyeceği Mob Yoktur. Dark Hunter Becerileri Sayesinde Tek Başına Bile Boss Kesebilir Birden Fazla Mobla Başa Çıkabilir.

Genel Tanıtım

Bu Karakterin En Önemli Özelliği Hem Menzilli ( Range ) Olarak Hem Yakın Temas ile Çarpışabilme Yeteneğidir. Kritikleri 3 lü vuruşları ve Tuzakları Sizi Cezbedebilir. Ancak Hafif Giyindiğinden Defansı Zayıftır. Dar Hunter'ın Kullandığı İtemlerle Devam Edelim ;

I - Dark Hunter Yay Kullanır. Menzilli ( Range ) Bir Karakterdir. Her Ne Kadar Yay Kullansa Da Dark Hunter Karakteri Yakın Temas Karakteridir. Tuzakları Diğer Karakterlerin Korkulu Rüyası Olabilir Bazen.

II - Dark Hunter Hafif Zırh Giyinir. Bu Yüzden Defansı Zayıf Bir Karakterdir. Ancak Mage Karakterine Kıyasla Defansı Hiçte Fena Sayılmaz. Bir Tank ile Boy Ölçüşemez Ama.

III- Atak Hızı Seri Sayılmaz ama Yavaşda Denilemez. Zaten Yakın Temas İçin Yapılmış Bir Karakter Olduğundan Bunun Sadece Mob Keserken Önemi Vardır.

Karakter İtem Kullanımı

Dark Hunter Karakteri Yay Kullanır ve Hafif Zırh Giyinir. Yay Kullandığı İçin ( Her MMORPG Oyunda Olduğu Gibi ) Npcden Yay ile Kullanmak İçin Ok Alır. Ancak Bu Karakterinde Mage Gibi Seviyesine Uygun Ok Alması Gerekir. Aksi Halde 10 Level Bir Karakterden Daha Kötü Hasar Oranları Görebilirsiniz. Örn : Elinizde 20 - 30 Level Bir İtem Varsa Feoh Seviyesinde , 40 - 50 Level Bir İtem Varsa Gyfu Seviyesinde , 60 Level ve Üstü Bir İtem Varsa Nied Seviyesinde Ok Almak Zorundasınız.

Not : Zırhınız Hangi Seviyede Olursa Olsun Elinizdeki Atak Yaptığınız İtem ( Yay ) Hangi Seviyedeyse O seviyeye Uygun Ok Almalısınız.

Beceriler ( Skiller )

Kırmızı Olanlar Düz Vuruş Skilleri

Sarı Olanlar Trap Skilleri

Kırmızı Mavi Olanlar Stun Skilleri

Beyaz Olanlar Pasif Skiller

Şahsi Görüş

Bence Dark Hunter Karakteri Bu Oyunun Özel Karakteridir. Çünkü Hiçbir Oyunda Menzilli ( Range ) Bir Karakterin Yakın Temas İle Çarpıştığı Görülmemiştir. En Azından Ben Görmedim. Mükemmel Yeteneklere ve Becerilere Sahip Bir Karakter. Görünümüde Gerçekten İyi. Bayan Karakterindeki Kanatlar Çok Hoş Duruyo Mesela.

Not : Bayan ve Erkek Karakteri Mevcuttur.

Yukarı Alt