Dark Dragons F.C.

evet arkadaşlar haxball ligi açılmış sitemizde. Yeni gördüm ve hemen bir tane klüp kurmaya karar verdim. Klübümüz 6 kişiden oluşacak. 3 er kişilik kadroda oynanacak. Baktık durum kötü gidior oyuncu değişikliği felan yapacaz bir şekilde. Antremana çıkıcagız :))

Bunun için 5 kişi lazım şu anda...

Herkes forma numarasını yazıcak gelmek isteyen bana pm. bi maç yapıcaz performansına göre alım olacaktır. ilgilenen pm..
-

1. DrCocoa (Captain 10)
2.NewJersey ( Sol açık 9 )
3.Rocky Balboa ( 7 )
4. tempanter (11)
5.Always ( Kaleci 1 )
6.

Skype iletişim için: dr_cocoa

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Herkes proyum diye geciniyor 3v1de yeniliyor :D
Sistem enteresan 2 takimlik kontenjan acmissin ki hic gerek yok takas zamanlari olacak ara ara

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Eski kurallar onlar. Yeni kurallar global konuda. Teldeyim pcye gecince duzenlerim. Kurallarda takimlar 3er kisilik olacagi yaziyor

kaç gündür pc başına geçmemiştim şimdi gelmek isteyenleri eklıyorum ve skype adresimi yazıcam konusalım,görüşmelere başlanacak..

DrCocoa demiş ki:
@ takım 5 kişi oldu 2-3 kişi daha alıcaz klübe...
Hocam 7-8 kişilik ne kulübüdür bu? 3v3 maç yapacağız 11 kişi çıkarmayacağız ki sahaya :P Taş çatlaşa 5 kişi yeterlidir.Sonuçta herkes 7-8 kişi alırsa lig başlamadan biter.

Mirage demiş ki:
DrCocoa demiş ki:
Hocam 7-8 kişilik ne kulübüdür bu? 3v3 maç yapacağız 11 kişi çıkarmayacağız ki sahaya :P Taş çatlaşa 5 kişi yeterlidir.Sonuçta herkes 7-8 kişi alırsa lig başlamadan biter.
kardeşim ben yedek olarak kastettim misal veriyorum maça çıkacak playerin bi işi çıktı veya nete giremedi napıcaz ? hemen yedek oyuncuya sarıcaz :thumbsup:

DrCocoa demiş ki:
Mirage demiş ki:
DrCocoa demiş ki:
kardeşim ben yedek olarak kastettim misal veriyorum maça çıkacak playerin bi işi çıktı veya nete giremedi napıcaz ? hemen yedek oyuncuya sarıcaz :thumbsup:
Gerek yok ki.Biz zaten direkt şu gün şu saat olacak demiyoruz ki.Her iki takıma uygun saatte yapılır maçlar.

Yukarı Alt