1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Danger avoid statue of justice !!! Bi bakın bence :)

1. hohleyol

hohleyol Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam

bi arkaştan aldığım ss beni çok şaşırttı 140 levellik moblar çıkmış. Duyduğuma göre botların kasılmasını engellemek amacıyla yapılmış :)

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

[​IMG] SILKROAD ONLINE BOTLARI ÖLDÜREN YARATIK ÇIKTI Sword Of Justice [​IMG]

SILKROAD ONLINE BOTLARI ÖLDÜREN YARATIK ÇIKTI ADI ; DANGER AVOID STATUE OF JUSTICE

LvL 140 olan bu yaratıklardan 2 tane konuluyor arasında ip var gibi düşünün siz arasından geçtiğinizde anında sizi öldürüyorlar genelde botların geçiş noktalarına koyuyorlar ve böylece amaç server'da ki botların kasılmasını engellemektir.

Silkroad Online [GM] Tarky sunucularda Notice olarak şu mesajı geçmiştir ;

(GM Duyuru ): Selam , ben GM Tarky
    (GM Duyuru ): Oyundan botları kaldırmak amacıyla , gmler botların çok olduğu alanlarda mob çıkartmaya başladılar.
    (GM Duyuru ): Lütfen gmlerin çıkattığı bilinmeyen canavar olan "Sword of justice"'den uzak durun.Bu canavarlar illegal program kullanan bot kullanıcıları içindir.
    (GM Duyuru): Eğer onunla karşı karşıya gelirseniz , yaklaşmayın ve hemen bölgeden uzaklaşın.
    (GM Duyuru ): Onunla savaşa girmeminizi öneririz , hatta yanına bile yaklaşmaktan kaçının.
    (GM Duyuru : ): Botlarla savaş devam edecek.

[​IMG] Special thx to Extraloob.Com :kalp:

*

Son düzenleme: 31 Ekim 2015
  3. rapixben

rapixben Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bununda kolayı var S-Bot ile Script Çizerek Rahatlıkla bu Engeli Aşabiliriz :D :dance: :dance: :dance:

4. IslamicCc

IslamicCc Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
    oyunun içine etti böylelikle joymax. zaten sıkıcı olan oyunu oynanmaz hale getirdi.salaklar bunu yapacagınıza oyuna yenilik katında millet ele oynamaktan zevk alsın.party yerını bir değiştirmeye kalksak yeni script gerekiyor.

5. pacaveli

pacaveli Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bota bende karşıyımda arkadaş botu engellese ne olacak 110 level elle kasılır mı :) getir adam akıllı görev sistemi... bak o zaman millet botu nasıl bırakıyo ...