Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
BaTTeRST demiş ki:
yönetimi yargılar gibi olmuş keşke ö.m ile sorsaydın bi admine
yargıladığım falan yok açıklama yaparsanız sevinirim dedim kimseye de açıklama yapmakta zorunlu değiller

bilemeyiz belki de kendisi çıktı ama sanmıyorum biri açıklarsa öğrenicez Confused

zamaninda bende tweety(mod) banlandiginda sormustum bu soruyu ama bir cevap alamamistim...banlandiysa bosu bosuna oldugunu sanmiyorum... neyse gercekleri bilmeden bosuna yoorum yapmiyalm

Liu

rank8
yha evet kankacığım kardeşim benim banlanmış ama NEDEN cok merak ediyorum açıklamayı herkez gibi bende merakla bekliyorum

nedenini ben biliyorum ama sölemeye ben bile utanıyorum..kimse bunu acıklamasını yapmas beklemeyin Idea

bannedddd

Buralıyım
Evet arkadaşlar açıklama vakti geldi.

Dampyre'i ben de çok severdim. Hem de çook. Fakat bana çok büyük bir yamuk yaptı. Charımın şifre ve gizli yanıtını biliyordu, kendisi çalmış charımı. Dünde şans eseri ben olayı çaktım. Bu davranışı kendime yediremedim, bana bunu yapmamalıydı dedim ve durumu ElazigLee'ye anlattım. O da yarın sana yapan diğer gün siteye yapar mantığıyla DampyrE'i banladı. Olay bundan ibaret...

Gizli saklı bir şey yok, herkes öğrensin diye ve konunun benle alakalı olduğundan dolayı açıkladım. Madem sizlerde bu sitenin üyelerisiniz, bilmeniz en doğal hakkınız.

Anladımki kimseye güvenmeyecekmişsin...

Saygılarımla...

Liu

rank8
ya benimkınıde biliyor ve bana neden ole bişiy yapmıyordu anlamadım peki DampyrE acıklamasını yaptımı yargısız infaz oluyor burda

Dampyre nin bunu yaptığına hayatta inanmam hem öle biri olsa nie şimdi çalsın 80 lvlde ve ya itemleri para ettiğinde yapar bunu aklını çalıştır biras bence günahını alıosunuz

bannedddd

Buralıyım
Bilmeden konusmayın arkadaşlar burda kimse saçma sapan iş yapmaz. Eren'de biliyor charı aldığını ben büyük bir kurnazıkla farkettikten sonra itiraf etti. Wink

A

Anonymous

Guest
Eren nin böyle bişi yapacağına inanmıyorum. Çok güvendiğim birisidir. Belki bi yanlış anlama filan olmustur.

bannedddd

Buralıyım
ARKADAŞLAR ANLAMIYORSUNUZ GALİBA BEN DE GÜVENİRDİM EREN'E FAKAT YAPTI BUNU İSTERSENİZ KENDİSİNE SORUN. BEN OLAYI ADMİN'LERE DE ATTIM MSN KONUŞMALARI HER ŞEYİ. İLLA BURAYA DA MI KOYAYIM İŞTE? BEN ASIL HİÇ SÖYLEMEYECEKTİM AMA MERAKINIZI GİDERİN DİYE SÖYLEDİM FAKAT SİZ DAHA DA KURCALIYORSUNUZ.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Eskiden aynı guilde olan 2 kişinin birinin ihaneti banlanması haklıymış iyiki bize yapmamış :?!!!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt