Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|O²| demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Arkadaşıma Gösterdim .

Gm Diyormuşki ;

Char Bilgileriniz Silindi Tekrardan Yükleme Yapıyoruz . Lütfen Bekleyiniz ... Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Arkadaş Yarım Yamalak Çeviriyor ...
Yolla bana çin cesini ing var bakalım...
Çincesi Bende Kare Kare Gözüküyor extrabeer İstiyorsan Kareleri Atim :lol:

C@sP3R demiş ki:
:lol: Yani herkez tekrardan mı char açıcak. İyiki önceden başlamadım.
Herkez Tekrardan Char Açmayacak Şu Anda Bilgilerimizi Upload Ettiklerini Söylüyorlar ... Ama Ne Kadar Doğru Bilmiyorum...

arkadaşim bunlar gün sonunda dbleri kopyaliolar yani register kismini en fazla bizim lvlleri azalir eger kopyalamiolarsa 0 dan char açma durumunda kalicagiz saygilar...

CuNDeRs demiş ki:
arkadaşim bunlar gün sonunda dbleri kopyaliolar yani register kismini en fazla bizim lvlleri azalir eger kopyalamiolarsa 0 dan char açma durumunda kalicagiz saygilar...
Onların gün sonu Cumartesi Razz DB kelimeside cok meşhur oldu bu aralar ha :lol:.

keske tum server 0 dan baslasa adamlar 90 olmus full sosun set ellerıne de sosun+11 weaponda almıslar.

bulurlar tabi onlar koreli. %100 ayrıcalıkları war. çünkü 3 gündr kasıom daha 1 tane sos düştü (:

Bende Daha Siftah yok :lol:

Rüyama aksakallı Bi dede Geldi :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! Sox kesin Çıkacak Dedi :lol:

benim cıktıysa bıle haberım yok daha evelsi gece basladım kasmaya botla hıc bısı toplatmıyom bota toplaymayı acarsan kafaıy yıyo gıdıyo 50 km uzaktakı oku almaya adamların artıklarını topluyo

diablo000 demiş ki:
benim cıktıysa bıle haberım yok daha evelsi gece basladım kasmaya botla hıc bısı toplatmıyom bota toplaymayı acarsan kafaıy yıyo gıdıyo 50 km uzaktakı oku almaya adamların artıklarını topluyo
o bot çok cahil bişi.ne görürrse koşuyo :lolmuch: arada canavara trace atıyo :mrgreen:

elle kasicaksin ztn o zmn ii ama botu hiçbirşey almama ayarla bak deli gib kasio 1 lvl atladim full str oldugum halde seriden kesti 1 saatte 1 lvl ne demek detective

Yukarı Alt