Sarı-Lacivertliler'in genç oyuncuları Gökay ve Okan FB TV'ye konuştu. Kendilerine güvenenleri mahçup etmeyeceklerini belirten ikili 'Daha yolun başındayız' görüşünde birleşti.
Sergiledikleri performansla taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin beğenisini kazanan Gökay ve Okan FB TV’ye açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz hafta Bucaspor ile oynanan maçta 90 dakika oyunda kalan ve herkesten alkış toplayan Gökay, takımda tüm oyuncuların kendileriyle özel olarak ilgilendiğini belirtirken, “Taraftarın bize sevgi göstermesi ve yanımızda olduklarını hissetmek çok güzel. Bazen maça dalıp tribünleri duymuyorum ancak maç içinde yaptığım bir hareketten sonra taraftarın alkışlaması tezahürat yapması beni ateşliyor. Daha hızlı koşmak istiyorum” dedi.

‘Camiaya layık olacağız’Onur Alkan ise açıklamasında, “Fenerbahçe’de oluşturulan güzel ortamın kıymetini bilerek elimizden gelenin en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Biliyoruz ki daha yolun çok başındayız ve çok ama çok çalışmamız gerekiyor. Fenerbahçe camiasının bize olan sevgisine ve güvenine layık olmaya çalışacağız” ifadesini kullandı.

Yukarı Alt