Öncelikle merhaba. Sizlerden bir rehber istiyorum. Sanırım birçok arkadaşımızın da aradığı bir rehberdir. Sizden ;

1 Level'den 90 Level'e kadar, hangi leveller arası hangi moblarda kasılmalı ? Sizden bunun listesini istiyorum. Sanırım bir fark etmez yan skill olarak, eğer ediyor ise ayrı ayrı Wizard/Bard ve Wizard/Cleric olarak liste istiyorum. Umarım bana yardımcı olabilirsiniz. Teşekkür ediyorum şimdiden.

Kardesım boyle bı liste bulman zor ama sna soyleyim wızard kasarken en az 5 lwl altında kasmalısın yanlızken çünkü pt canavarları basını cok belaya sokarlar ve cok yatarsın o yuzden en az 5 lwl altında yanında vıgorla kas :thumbsup:

Ben nasıl hangi moblarda kastıgımı yazayım size( kısa olması amaçlı 60+ yazıyorum)
60-64 Sonar (Lifesiz+RD)
64-65 Yeti (Lifesiz+RD)
65-67 Edimmu,Shakram itemin vs. müsait değilse 68'e kadar da orada kasabilirsin çok cıkıyor ...
67-70 CAVE Earth Ghost Warrior (Lifesiz+RD)
70-72 Karralarda (Lifesiz+RD)
72- Bone Soldier'lere her skill (Örnek çok kullandıgın skiller :Fire Bolt,Fronzen Spear...) ile tek atana kadar Ghost Eye'lerde (Lifesiz+RD)
73-76 Bone'lerde (Lifesiz+RD)
76-80 Sniperlarda (Lifesiz+RD)
80-85 Wing'lerde (Lifesiz+RD)

FULL İNT isen çok güzel kasarsın charını

Ben kendimden örnek verdim suana kadar rahat kastı 85'deyik daha :) gerisine bakıcaz artık...

RD = Recovery Division , Earth Barrier'i de açmıssan oda bayağı işe yaraıyor ...

Yukarı Alt