Herkezinde tartıstıgı konu bu .Ve bunun bir sonu olmalı.Dagger tbiki daha ii :D.Yok bu kdr degil daha acıklamsı var.Crosbow az yer Dagger fazla yer boyle bir sey yok.2sde aynı seyi giyse aynı yer sadece daggerın Dagger Desprete skilli %75 defence azaltır.Bunun içindir.Ayretten Crowbow itiyorsa daggerın prick skilli neredysee silkroadın en iii skilli.Dagger Kullananlar bilir dagger daha iidir ama crosbowda kotu degil uzaktan vurmayı sevenler cros ama eglcne ve guc arayanlar dagger..

Guzel bir paylaşım yapabildiysem Tesekkur ederim

bannedddd

Buralıyım
İkisinin de ayrı özellikleri var, ikisi de kendisine göre iyi -ki önceden bunun tartışması forumuzda çok yapıldı.- :wink1:

Bunu sormana bile gerek yok.Aynı mastery altında olan dagger ve xbowu ski bir farm yapıp acman gerekir 2'sinide.Asıl rogue boyle olur.Cokda kral char olur.

Valla benim ark 42 levle cros + cleric full farm 42 ye kadar koparıo 60 level full int leri çıtır çıtır kesio onlar buna vurana kadar.

Eu geldiginden Beri bunu tartışcagınıza Gidin farm yapın 2 sinide Açın. PVP de dagger kasarken Xbow :wink1:

Bende Dagger Xbow Cleric Çar AÇtım Yüksek Levelimle Kasıyorum Çarda Uniquede Xbow PVP de Dagger Cleric Heryerde Bu Mantıkla Dvm Edcegım

Yukarı Alt