1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

dagger vs. 2 hand sword

1. V£N0M

V£N0M Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise
  2. V£N0M

V£N0M Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise
    sprint assault çok işe yarıyo burda daggera hiç zaman tanımamak lazım dibinde bitmek lazım ilk olarak sprint assault sora yatır bide bash çok büyük hasar verirsiniz daggera

3. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    europa geldiğinden beri pvp de tat tuz kalmadı zaten yoktu iyice düştü
    artık ilk kim vurursa %90 o kazanıyo eger kazanamıyosada yuh o chara silsin direk

4. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İste bu yuzden en babsı cabuk elli emek verilen birrrrrrrr xbow+dagger olmak.30 metrelerden cak,yanina gelince gorunmez ol yada olma,sonra bi su capraz hareketi yapsın dageer tm

5. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    öncelikle pvp yapan adamlar düşük lvl oyuncular. tam skilleri oturmamış ikisinede

dagger : görünmez olup attackını %75 artıran dagger desperate ile etkili olur.
    2hand : buna karşı görunmezliği etkisiz hale getiren descry skilini kullanır ve daggerlara anında görüntü yapar extraokk

xbow : canını xbow extreme ile yarıya indirip atak gucunu artırır.yıne görünmezlik ve uzaktan atış menzili ile etkili olmaya çalşır.
    2hand : yine descry skilini kullanıp görünmezleri görür ve sprint assoult ile yanında biter sonrası malum.ayrıca mana ve iron skin faktörlerini unutmamak lazım extraokk

bu konu ile birden çok topic var artık bu konunun sürekli farklı topiclerle tartışılmasında fayda görmüyorum.yeteri kadar tartışıldı her charın kendine ait güzelliği var.Kullanmasını bildkten sonra her charda başarılı olursunuz

6. kissme112

kissme112 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar uranuste 65 lv Wariorum arkdasta 67 Crosbow ama crosbowu kapatıyor şuan 2-3 gün içinde full dagger olacak pvp videolarımızı yollarız şuan ben kendımden 3-4 lv yüksek crosbowları rahat alıyorum ama dagger ne olcak merak ediyorum extraokk

7. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    crossbow konusunda sen benim arkadassı bir gor ama server uymuyo.... :mrgreen:

8. TripMaster

TripMaster Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmem farkındamısın ama video da 2h hep skin basıyo..Rogue görünmezlik basmıyo bile..Bu video daki rogue tam 1 noob oynamasını bilmiyor.Görünmez olucaksın xbow u alıcaksın wariror görnmezleri görme basıcak uzaktasın diye etki etmiycek sana long shot sonra yatır iler itme attın mı aynı lvl sanız yaşamaz o.Herşey charı oynayan kişiye bağlı.İlerki zamanlarda video koyarım görürsünüz rogue vs warior..

9. elsaffah

elsaffah Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bu daggerdeqi adam qimqi oynamayı bilmiyo attac yoq bende 68 lwl dagger var ve çok memnunum avrupa charların bence en saglamı dagger server alexsander EL_SaFFaH