bu da 64 hali cok tehlikeli bu buildler aman kacın:D

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Liu

rank8
vay be abı harbı ne bu yha ucurmuslar oyunu bu lordda yok bow yok ınt mıs bunlardan ortalıkta olmazsa anca onlar yarısır ama ortada eu warsa hıc urasma derım ben bundan sora yha

cleric o da cok zevkli 40 ta acılan recovery division var pot olayını bitirdi cok hoş oldu char

SleepWalkeR

Tanınıyorum
_AvRiL_ demiş ki:
cleric o da cok zevkli 40 ta acılan recovery division var pot olayını bitirdi cok hoş oldu char
ya cleric açtım diosun da bard daha iyi deilmi hem hızlı koşma hemde özelikle Noise skili.. agresif canavarların dokunmaması çok güzel oluyo hemde avrupalı çarlarda pot kullanma süresi sınırlı olduğu için özellikle kullanılması gereken bir skill deilmi? ayrıca dagger için daha gerekli bence. çünkü mobun dibine girip skil vurman gerekiyo.
ama senin dediğinde çok güzel geldi pot kullanımının bu kadar önemli olduğu eu çarlarda cleric olup kendine recovery basmak ..
hagisini açayım karar veremiyorum!!!

ilker canım sana yok^^ bi lvl 61 e delvl yaparsan belki solerim ya da ticketın oldugunu solersen:D

bannedddd

Buralıyım
_AvRiL_ demiş ki:
Talha bu char ne böyle yaaa harbi hayatımda görmedim böyle bir şey. Şimdi orda kasıyorsun ve mükemmel exp gelir sana. 80 olduğunda düşünemiyorum. Shocked

arada kendim kasıyorum işte pt moblara dalmadıkca sorun yok 7/24 kendimi kastırıyorum^^

Yukarı Alt