1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

D&R ve Teknosa'da çalışmış olan var mı ?

1. Scintillate

Scintillate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    LYS'den sonra çalışmak için bugün staj yaptığım yere başvurdum fakat üniversiteye gitme durumumda ayrılacak olmam tekrar orada çalışmama mani oldu. D&R ve Teknosa gibi bir yerde çalışmak geldi aklıma fakat nedir, nasıl başvuru yapılır bilmiyorum. Çalışma şartlarının da pek rahat olacağını zannetmiyorum. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. :coffee:

2. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Herhangi bi şubesine gidip form doldurabilirsin veya internetten başvurabilirsin. Fakat onlar da 3ay için çalışan almazlar ancak giyim firmaları alım yapar bayram dolayısıyla kalabalık oldukları için.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  3. Scintillate

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Online hem D&R hem de Teknosa'ya başvurdum zaten. Teknik lise mezunu olduğumdan dolayı 3 senedir gösterilenleri birazcık dahi olsa kullanayım diyorum en azından. Eğer edebiyat okumaya gidersem kolay kolay bir daha kullanma şansım olmayabilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  4. sweetCHIEF

sweetCHIEF   globalmod playboy rank8

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Ikea'da calistim ben ama depo kisminda,is saatleri cok yogun ve surekli insan iliskisi icindesin tek falso yapamiyorsun ve molalarin cok az 5dakika felan mola verebiliyorsun oda gunde iki kez max.(yemek haric) surekli musteri ile dialog halinde sabir ve guler yuz isteyen bir is.

5. Left Behind

Left Behind Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    en kolayı garsonluk yapmak ya ramazan ayında bahşişler falan güzel para girer cebine

6. Nervous

Nervous Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam sen neden 3 ay çalışacağını söyledin ki ? 1 sene falan burdayım deyip girseydin ya işlere . Ben böyle girdim üniv. kazanırsam çıkacam direk.

7. Hermaphros

Hermaphros Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Biraz öyle ilk başlarda ayaklar pert oluyor ama sonra alışıyorsun :mrgreen: tabi bardak falan kırmazsan,işi düzgün yaparsan iyi para kazanırsın (birde ramazan geliyor ohh :santa: )

8. Scintillate

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Beni tanıyanlar bilir ben sert mizaçlı, ters birisiyimdir. O yüzden bu tür işler benim için oldukça riskli. D&R belki bir nebze ama Teknosa'da her an bir televizyonla bir müşteriyi yekvücud eyleyebilirim. Garsonluk hiç uymaz iriyarı olduğumdan pek uygun değilim. Diğer etmenler de cabası. Kısacası aslında bana teknik servis yada ar-ge gibi alanlarda çalışmak daha uygun. Araştırmalarımı onun üzerine yapıyorum lakin kimse yeni mezun teknisyeni tercih etmiyor. Hem de kısa süreli. Söylemem mevzusunda anlıyorlar zaten ben daha açıklamadan.