kardes o benim arkadasım verir paranı pm at ona unutmusutur öle bişey yapamaz onun pc sürekli dc verio ..!!! bilmeden laf yapma !! onu bulamassan bana ulas ben 1 m veriim 500 k için millete rezil etmeye gerenk yoq ona ulasamaasan "Hekimoglu"na pm at...bana yane

Takımı
Besiktas
Benimde 5k mı Almışlardı Banada 5-10m Atıver bysnake :D

500 k için yaptıgına baq ya o bnm snf arkim yapmas öle şey dc yemiş sordum ona! ztn oyunda 500 kyı 3 item satınca çıkarıosun

Ewt Bi 500 K için Bunları Yapıyosan Gel Oyuna 2 katını verem Sana Benimde Sınıf Arkım Olur Kendisi

Morfeux demiş ki:
bi 500k için mi bunlar :D
500k için .. !! (( oyuna ilk başladığında 10k ya bile muhtaç oluyorsun pot parasını denkleştiremediğin zmanlar bile oluyor .. arkadas belki oyuna yeni başlayanlardan ve 500k parasını hızlı hızlı kasılayım düşüncesiyle vermiş olabilir .. eğer 500k dan hariç parası var ise lafını yapacağını sanmıorum . sadece bu konuda su kişinin taxisine girmein şöle böle yapıor demek istemiştir .. ayrıca paranızla karsınızdakiyle dalga geçmişsiniz örneğin (( bi 500k için mi yapıon bunları gel ben sana 2m vereyim ''gibi'' )) ben arkadasın uyarısını dikkate alıp :: tmm arkadasım uyardığın ismin taxisine girmem ... uyarı ve bizi bilgilendirdiğin için tsk ederim :)

alimuratefe demiş ki:
500 k için yaptıgına baq ya o bnm snf arkim yapmas öle şey dc yemiş sordum ona! ztn oyunda 500 kyı 3 item satınca çıkarıosun
arkadaslar kendi adınıza konusmayın ltfn .. bnm 1 goldumu çalsa birisi ben ona hırsız gözüyle bakarım .. işin aslı ÇALMAK .. ! bu 1 gold olsun yada 1b olsun ..

Yukarı Alt