bannedddd

Buralıyım
Bizim guild'in video'su yapıldı ama gelmiş geçmiş en ii video idi diyebilirim. Zaten yapan kişi Pars adlı dizinin grafik sorumlusu sanırım. Ama video sitelerinde yayına sokulmadı. Neden acaba!

Kendi levelinde sos weapon
Ama gıcık oldum bundan önceki ss yarışmasında bile sun veriodular -.-''
Sosu napayım! Elimdeki 85+7 bile daha iyi

Silent Force demiş ki:
Kendi levelinde sos weapon
Ama gıcık oldum bundan önceki ss yarışmasında bile sun veriodular -.-''
Sosu napayım! Elimdeki 85+7 bile daha iyi
istemiyorsan bana ver :D bu arada tebrikler ^^

A

Anonymous

Guest
Carmenta demiş ki:
Video gerçekten süpermiş... Kaliteli birinin yaptığı belli...

Bizim guild'in video'su yapıldı ama gelmiş geçmiş en ii video idi diyebilirim. Zaten yapan kişi Pars adlı dizinin grafik sorumlusu sanırım. Ama video sitelerinde yayına sokulmadı. Neden acaba!
Pek guildle ilgisi olmamış. Geneli kişisel bi video. Arada sadece birlikte görüntüler var

bannedddd

Buralıyım
Video süper ama şerefsizler işte yayınlamıyorlar bir de kazanan videolara bakın. Abuduik gubidik videolar..

Carmenta demiş ki:
Video süper ama şerefsizler işte yayınlamıyorlar bir de kazanan videolara bakın. Abuduik gubidik videolar..
alınma ama biraz gezersen 12321 kat daha iyisini bulabilirsin. bana nerde diye sorma çünkü youtube kapandıktan sonra birdaha girmedim T_T

bannedddd

Buralıyım
Spartan123 demiş ki:
Carmenta demiş ki:
alınma ama biraz gezersen 12321 kat daha iyisini bulabilirsin. bana nerde diye sorma çünkü youtube kapandıktan sonra birdaha girmedim T_T
İyi napalım? Bu video profesyonel birisi tarafından yapılmıstır, abarttıgın gibi iyisini bulacagımı sanmıyorum. Eğlencesine cekilen videolar kazanıyor da bu yayınlanmıyorsa diyecek bir şey yok.

Carmenta demiş ki:
Spartan123 demiş ki:
Carmenta demiş ki:
İyi napalım? Bu video profesyonel birisi tarafından yapılmıstır, abarttıgın gibi iyisini bulacagımı sanmıyorum. Eğlencesine cekilen videolar kazanıyor da bu yayınlanmıyorsa diyecek bir şey yok.
sinirlenmene gerek yok.eleştrilere açık olmayacaksan mesaj atmanada gerek yok.

Yukarı Alt