1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Cumartesi - Pazar karışık kuponum

1. TurKKillS

TurKKillS Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği.

Herkese bol şanslar.

2. The Black

The Black Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Barca ve bjk maçları tehlikeli bence. Bol şans

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  3. TurKKillS

TurKKillS Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği.
    Real Madrid - Barça maçının ilk yarısının sakin geçeceğini tahmin ediyorum elbette pozisyonlar olacak elbette tehlikeli ataklar olacak fakat Madrid tek maç eksiği olmasına rağmen 3 puan önde Buradan en kötü beraberlik çıkartacaktır bu bakımdan futbolcular elinden geleni yapacaktır geçen yıl ki 18 günde 4 maç gibi olmayacaktır bu sezon Madrid daha formda ve daha istekli en azından lig şampiyonluğu için ilk yarı tahminim 0-0 maç sonu ise 1-0 veya 1-1 olabilir, diğer tercihim bu maç için ALT üst oynayan çok olacaktır elbet, usta ayaklar var her iki takımda ama benim tercihlerim İY:0 ve ALT'tan yana...

Beşiktaş maçına gelecek olursak o maçta son 4 maçın (Trabzonspor, Maccabi Tel Aviv, Ordu ve Manisa) maçlarının yıldızı Q7 yok. Tek futbolcuya bağlı olmak yani takımı ona bağlamak yanlış fakat oynadığı maçlardaki gerek bireysel performansı gerekse takım içindeki performansı üst düzeyde olan bir futbolcudan yoksun olmak takımı etkiler, aynı zamanda hafta içim grup liderliği için Stoke City ile önemli bir maçı var bu bağlamda 1-0 2-0 gibi düşük skorlu bir mücadele bekliyorum, en azından Beşiktaş'ın 3 gol atamayacağını rakip takımında İ.B.Belediyenin de bu karşılaşmada gol atacağını sanmıyorum.

Bunlar benim değerlendirmelerim olacak diye bir kaide yok ama olmayacak sonuçlarda değil, şans gerek bazen...

İyi forumlar.

4. The Black

The Black Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    şunu da belirtmek isterimki beşiktaş çoğu q7siz başladığı maçta iyi performans sergiledi. bakalım görelim :)