1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

CTS Game Silkroad iSro Orjinal 110 Cap Eu-CHN 22 Nisanda Sizler ile.Best of Private Server

1. lazmmeus95

lazmmeus95 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Server Açılış: 22/04/2016 Cuma 20:30

Web Site: www.ctssilkroad.com

Facebook Fun Page: TIKLA

İletişim Adresi: ctsgamesilkroad@gmail.com

ÖN BİLGİ
    Not:Server Yönetimi oyun içi ve iletişimlerde iSro yönetim tarzında hizmet vermekle birlikte oyun içi 'gmail' adresi dışında hiç bir yerden görüşme sağlamanamaz.
    [GM] oyun içinde olamayacağından ötürü oyuncular isro'da oldugu gibi oyun içi rekabetlerindeki 'argo vb küfür' bildirimlerini kale alamayacagız.Çünkü bir yöneticinin bu tür durumları karışması oyunun ömrünü kısaltmaktadır.Ve bu online bir oyun oldugundan dolayı insanlar bazen sinirlerine hakim olamayabilir.
    Bu durum harici bug,scammer,oyun içi reklam,oyunu ve yönetimi kötüleyenleri bizlere bildirmeniz halinde BANNED işlemi kişiler hakkında uygulanacaktır.
    Not2: Oyun açılmasına kısa bir süre kaldı ve tüm testlerimizi yapmış bulunmaktayız.A'dan Z'ye bug,lag,delay,vb tüm zararlı içerikler oyun içinden temizlenmiştir.
    Sizleri oyun acıldıktan sonra magdur etmemek adına diger serverlardan farkımızın olması için kusursuz bir hizmeti sizlere sunmuş bulunuyoruz.
    Not 3: Oyun online sürecinde oyun içi rank ödülleri yeniligi yönetim tarafından getirilebilinir.
    Oyunun ömrü açısından.İleriye yönelik yeniliklerimizi tüm planlarını kurmuş bulunmaktayız.
    ilerki zamanlarda versyon 2 gibi güncelleme yapılarak oyuna yeni aktiviteler eklenebilinir.
    Oyun genel anlamda Lv,gold ve archemy rate yönünden iSro yakındır zevk alacagınızı umuyoruz.
    Oyuna başlıyacak silkroad online misafirlerimize şimdiden hoşgeldiniz dileklerimizi iletiyor.
    CTS Game best of private Server yönetimi olarak herkeze iyi günler diliyoruz.

2. salihbey24

salihbey24 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    isro yazmısında isro ne alaka bildigin vsro files bu :(