doğru düşünüyorsun ancak darkcheats die bi site bunların hepsini kırbilior ama kırdıklarınıda parayla satıyorlar 29 dolara

SonSAHNE

Bilgiliyim
Hile kaçmaz gözümden. hile açmak ACİZLİK ten başka birşey değildir fakat sizi her vuranada hile demeyiniz.

valla ben varsam serverda istediğin kadar res çek. Adam banlamak modeme res çekmekten daha kolay. Sadece 2 tuş yeterli. Hiçde üşenmem ben banlarım o res çeker ben banlarım o res çeker.

SonSAHNE

Bilgiliyim
Titus Pullo demiş ki:
valla ben varsam serverda istediğin kadar res çek. Adam banlamak modeme res çekmekten daha kolay. Sadece 2 tuş yeterli. Hiçde üşenmem ben banlarım o res çeker ben banlarım o res çeker.

aynen ^^ bu arada serhat bi ara gel arenaya alayım hesabını ya :twisted: kaçıyosun sankim :D şu ilk vs mi sizin elmoradlardan bi by korkusuz diye biriyle yaptım da yine aldım bi kaç kez :D gel yapalım senle bi :D

Serhat Kardeşim oluyor. Okulu sebebiyle artık yok. Zaten nick değiştirdim gördüğünüz gibi. Önceden Ares'di. Server'a Ares isimli birisi gelirse bilin ki Serhattır (:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Titus Pullo demiş ki:
Serhat Kardeşim oluyor. Okulu sebebiyle artık yok. Zaten nick değiştirdim gördüğünüz gibi. Önceden Ares'di. Server'a Ares isimli birisi gelirse bilin ki Serhattır (:
tamam abi diyelim biz :twisted:

2easy4me demiş ki:
drotalion demiş ki:
cs1 de hile yapan geceleri o kadar varki...

adamı kafadan tarıyorum en az 20 mermi içeride adamın kafadan, adam ölmüyor, bir sonraki elde adam gelene geçen tek head çekiyor, mesafe önemli değil...

onun ölmemesi hile değil be hacım da.
ben çok ban yedim bu aim konusunda. 6.hissim azgındır ve çok deli kutu tararım.
şuana kadar ban yemedigim server 2-3 tanedir.onlarda takılırım zaten.
şimdi 1.6 yı yüklüyorum exl de oynamak için.
hayırlısı...
hadi öyle dediğin gibi olsun.

Beyler bu aralar banlanma olayı artabilir.Çünkü sxe 5.5 kırıldı. Wall çok fazla piyasada. Nedense bende kendi serverımza ne zmn farklı bir nick ile girsem ban yerim :)

abi şimdi server a girip dağıtıcamda işler var biras bugün saat2 de oyunda lun kapışalım ama surf ski 2 açın dağatam ortalığı :D :D

SonSAHNE

Bilgiliyim
Dj TuRşU demiş ki:
abi şimdi server a girip dağıtıcamda işler var biras bugün saat2 de oyunda lun kapışalım ama surf ski 2 açın dağatam ortalığı :D :D
fun server da deli gibi oynayıp top 15 e girdim ama bu günlerde hep surf var. surfdede artık kimse eskisi gibi ii oynamıyo. yada ben daha iyi oynuyorum. artık oto silah alıyorum biraz zor olsun diye :D o yüzden pek takılmıyorum fun a ama ben ii surfcuyum diyen varsa bi ara kapışalım. ne zamandır kendime rakip bulamıyorum :twisted:

Yukarı Alt