1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

CrySis görüntü hatasi !

1. Orpheus

Orpheus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar saçma gelicek ama oyunu daha once 7 8 kez kurup bitirdim ( acaip fantazilerim wardırda :P ) şimdi bu yakın zaman içerisinde ( 3.5 dk kadar once :P ) oyunu tekrar kurmak istedim oyunu kurdum menuler falan super ama oyuna basladigimda ilk bolumde ( bilirsiniz cougunuz parasutten alionuz falan ) oyun simsiyah :S goruntuler daglar denizler adamlar silahlar falan hic biri yuklenmio :S oyun korsan sanirim yani ole tahmin ediom internetten indirdim orj cd iso da olabilir genede test icin eagames in sitesinden sistemimi kontrol ettim ordada bi sorun cıkmadı sizce neden yapabilir bu hatayi ( en son bitirmemin ustunden format gibi olaylarda gecti ama driverlarim ayni driverlar.)

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    görüntünün siyah olması ekran kartı sorunu yaşıyorsun ayarları low yap bakalım.

3. Orpheus

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayarların hepsi low da hatta cozunurlulugu bile 800*600 e indirdim gene banamısın demedi işin garibime giden yanı aynı ekran kartı ( 8400 gs ) ekran kartiyla ve de ayni driver lar ile daha once cok mukemmel ve sorunsuz oynuyabiliyordum :S

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    install ve uninstall ve sonrasında sistemin üzerine programlar eklenmesi bu gibi görselliği high-end olan oyunlarda sorun yapıyor, yapılacaklar belli oyunu güzelce her yerden sileceksin iyice sonrasında sistemin driverlarını yeniden en güncel versiyonları ile güncelleyeceksin.

5. Orpheus

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gecenin bu vaktinde ilgilendiniz elleriniz dert gormesin saolasın :) ben hemen işe koyulam :)