Barzo

omg ben bunu indirdim ama rar pass bilmediğim için sildim pm den link gönderebilecek varmı setup linki?

Barzo

özellikle pm den yollayın dedim arkadaşlara :roll: ama yinede teşekkürler hallettim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Betadaki silah sesleri bozuk mu yoksa crysis'in silah sesinin normal hali böyle mi ? Silah sesleri garip bir şekilde çıkıyorda bende :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ixpai demiş ki:
oyunu bitiren benim :D

:buddha:

helal olsun bitirmişsin oyun için izlenimlerin nelerdir betasını mı oynayayım yoksa official sürümü mü bekleyeyim.

sistemin güzelmiş :kalp:

extraloob demiş ki:
ixpai demiş ki:

helal olsun bitirmişsin oyun için izlenimlerin nelerdir betasını mı oynayayım yoksa official sürümü mü bekleyeyim.

oyunda bazı grafik bugları dışında hiç bir sorun yok seneryoda da herhangi bir eksiklik yok beni en çok rahatsız eden taraf ise alt+tab ın çalışmaması :D o yüzden window modda oynadım :D ben ufak tefek grafik bugları sizi rahatsız etmiyorsa bence hiç durmayın indirin oynayın gayet zevkli ve akıcı :popcorn:

betasına hiç bulaşma. ben 2 dir bitiriyorum. zevkli ama çok buglu bölümleri var. mesela helikopterdeki bi adamı vurmak 20 25dk nı alabiliyor çünkü helikopterdeki ağır makinalının başında kimse yok bugdan dolayı. reset atıp tekrar oraya geldiğinde bazen oluyor bazen olmuyor. olduğu zaman tam öldürcen arkadan biri gelio seni öldürüo tekrar oraya geldinde bu sefer adam olmuo falan filan makara: sabrederim diyorsan oyna lakin bunlarla da sınırlı değil. ortam seslerinden filan konusulanlar duyulmuyor. anca alt yazı açarak anlayabilirsin ne kadar ses açsanda. ve son olarak söylenenlere göre çıkcak olan oyunda sistemi daha az yorcağı söyleniyor beta da bi hayli yükleniyor çünkü. bazı eksik videolar var hata veriyo oralarda..

oynuyanlara da ip ucu vereyim
numlock açık 1 2 3 4 5 6 7 8 9 aynı trainer görevi görür. 1 full cephane 2 sınırsız mermi 3 yaratıkları sıfırla 6 şef mi ne adı olan yaratıkları öldür gibi deneyerek bulursunuz artık :thumbsup:

system.cfg yi notpad ile açın
r_displayInfo=1 i r_displayInfo=0 yapın FPS yazıları ekranın sağındaki işaretler filan kapanır.
GameCrysis2\Localized 'nin içindeki englsh.pak ile turksh.pak ın isimleri değiştirince de oyun Türkçe olur. (bunu ilk oyundan bilenler vardır gerçi)
sorusu olan varsa yada problemi yardımcı olurum oyunun müptelası olaraktan :)
orjinalinin çıkmasını heycanla bekliyorum nese:

extraloob demiş ki:
ixpai demiş ki:

Yukarı Alt