Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crysis 2 Beta Çıkmış!

2 gün önce beta'sı çıkmış 9gb diyorlar acil olarak indirip alemlerin kral oyununu test etmem lazım :dance:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Crysis_2de_Korsan_Krizi-13372.htm

25 Mart'ta çıkacak Crysis 2'nin yapımcı sürümü internete sızdı. Crytek, daha çıkmasına 1,5 ay varken korsanların eline düşen oyun için üzüntülü olduğunu söyledi.

Oyunun DirectX 9 versiyonu ve multiplayer key'leri Torrent ve korsan sitelerde dolaşmaya başladı. Henüz tamamlanmamış olan yapımcı sürümünün ekran görüntüleri ve videoları ortaya çıktı. Neyse ki sızan sürümün sadece DirectX 9 versiyonu olduğu, henüz tamamlanmamış olduğu ve sık sık çöktüğü belirtiliyor. Crytek'in bu durum için yaptığı resmi açıklama şu şekilde:

"Crysis 2'nin henüz bitmemiş ve beta sürümünün Torrent sitelere düştüğünü gördük. EA ve Crytek, bu haber nedeniyle büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Oyunun hayranlarından, Crysis 2'yi ve geliştirme ekibini desteklemek amacıyla 25 Mart'ta çıkacak tam sürümünü beklemelerini temenni ediyoruz. Crysis 2 hâlâ geliştirme aşamasındadır ve yapım ekibi oyunun, en iyisi olması için çok fazla uğraş vermektedirler. Görüldüğü gibi, korsan piyasası PC oyunculuğuna zarar vermeye devam etmektedir."

zamundada var , indirdim ben gayet güzel oynanıyor :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohanness Türkçe sesler mükemmel seslendirilmiş summer5:

Son düzenleme:
boşuna indirmeyin bence. oyun çok buglu bende 3 gündür oynuyorum ama zevk vermiyor. düşmeler filan oluyor oyunda. konuşmalar net değil. helikopterle düşmanlar filan geldiğinde vurmak baya zor oluyor çünkü ateş eden silahın başında kimse olmuyor görevi bitirmek içinde helikopterden kurtulmak gerekiyor :D
eğer oynuyan varsa Num 1 e bassın tüm cephaneler üstüne yüklenir bu arada benden size ufak bi ip ucu :)

Yukarı Alt