1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Crypt Online Private server için yorumlarınızı BEKLİYORUZ!!

1. cryptonline

cryptonline Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    18 Kasım 2012 Pazar günü tarihinde açılacak olan Private serverımız için sizlerden tavsiye ve yorumlar bekliyoruz.. EVET! Siz nasıl bir private server isterdiniz ? Piyasada yüzlerce private server var ancak biz sizin istediğiniz gibi bir server kurmak yeni bir çağ açmak istiyoruz. Bize öneri ve şikayetlerinizi bildirirseniz karşılıklı olarak birbirimize yardımcı oluruz :beer: Server'da belirli olan bir şey var oda 110CAP olmasıdır! Çünkü 110cap'dan sonraki serverlar'da düzen olmuyor. Ayrıca biz herkesin eşit şartlarda PVP yapabileceği , kimsenin kimseden kat kat üstün olmadığı bir server kurmak istiyoruz. Herkes eşit şartlarda Unique kesebilecek. Ayrıca serverda kesinlikle gold coin sistemi olacak. Herkes emeği ile biyerlere gelebilecek. Ayrımcılık olmayan bu serverda silk'de bedava. Güçlü olmak isteyenler kendi çabalarıyla bi yerlere gelebilecek. Serverımız HAMACHI kesinlikle değildir. Server 7/24 aralıksız açık olacaktır. Kapanma riski çok düşük güvenilir bir server sizlere vermekteyiz. Sizde , bu server kafama yattı diyorsanız , bize ulaşın :)

Facebook sayfa adresi : https://www.facebook.com/pages/Crypt-On ... 8660727604

Hotmail : cryptonline@hotmail.com

2. AAnGeLL

AAnGeLL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
  3. cryptonline

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon kardesim 2012 :)

4. serkesh

serkesh Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim tercih ettigim server ozellikleri free silk item satissiz ayni zamanda coin satissiz ama oyun ici premium adv ler coinli onun disinda sadece 1 serverda gordugum mukkemmel i fikri soylemek istiyorm serverin adini bilmiyorm ama bu serverda str unique leri var bunun anlami silkroadda unique kesme konusunda en ustun classin wizard olmasindan bu server sadece strlerin fazla vuracagi bi unique yapmislar buda str severlerin wizarda yonlenmicegi anlamina geliyor benm size onerim bu kadardir basarilar dilerim

5. SeaNwesT

SeaNwesT Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Her tarz serverda oynadım ve daha bugüne kadar free silk serverın tuttuğunu bir kere gördüm oda 100 cap alonesro idi.Ve hergün globalden küfür yağmuru şeklinde oyunu geçiriyorduk.Bilmiyorum item satışı varmı ama free silk coin sistemi olan 110 cap serverlar piyasada dolu ve ilgi çekici değil.Gold coinle muhtemelen 11d egypt weapons veya edit bir item alınıcak diye tahmin ediyorum.Evet şuana kadar oynadığım serverlarda direk item alıp oyunada başladığım oldu ve bu çoğu kişi tarafından haksız saldırılara uğramama sebep oldu.Benim tavsiyem klasik olucak ama free silk yapmamanız yönünde.Ve yabancı bir serverda ki sistemi görmüştüm capture flagda aldığın kill başına kupalarla silahlar üst baş alınabiliyordu tabi edit itemler değil oyundan çıkan ve o serverda gold rate çok düşük tutulup kervan sisteminin önü açılmıştı çünkü sunlar capture flagla bilmem kaç kupa ve 400m ile alınıyor ayrıyeten moonlarda 300me npcde satılıyordu capture flag kupasız şekilde.Ve oyuna başlayan her oyuncu trader yapmakla uğraşıyordu.Thieflerde sonradan ortaya çıkmış ve oyun resmen eski tadında oynanıyordu.Tabi yabancı server olması işin tek kötü tarafıydı çünkü biz Türklerden çok haz etmiyorlar :lol: Şahsi görüşüm böyle bir server yaptığınız zaman hem diğer serverlardan sıyrılır hemde gerçekten kaliteli bir servera sahip olursunuz :coffee: Her türlü başarlıar dilerim :thumbsup:

6. cryptonline

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Görüş ve istekleriniz icin tesekkurler.. İlgimi cekti sanirim :)