1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Crossbow Char Nerde Kasmalıdır?

1. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Ben bir crossbow char actım.İyide kasio.25 lwlim su an.Bu lwldan itibaren hotan'a gidnceye kdr hagi lwlarda hangi yaratıklarda kasmam gerektigimni solermisinz????(Bide bu yaratıklarda kasarken crossbow extreme acacakmıyım,acmayacakmıyım??

2. haso10

haso10 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    kasaeken sana coq vuran yaratıklarda acma ama fazla vurmuyor we yratıklar kendılıgınde sarmıyorsa ac Wink

3. kissme112

kissme112 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Long shot ile tek attığın yerde kas magic vurmasnı yaratık . Birde elle kasıyorsun extreme basmadan kasma extraokk

4. Torquel

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    iste ole olmuyo.Exremele kendi lwlima longla tek atiom ama giantta bana 2 attio.Extreme acmasan,2 lwl altı yaratıklar yine ginat bana tek atio.Ehh nere gidecem ben???Mesela lwl 28 bi adam nerde kasmalı

5. isa6n

isa6n Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi bende açtım bi crossbow 25 lvl ve 78 lvl glavier charımla kasıorum sungsung mu ne var görev monsterları 40 lvl onlarda kasıorum felaket ex-sp gelior.
    Dün 9 gap oldu ve tek monsterdan 2000 Shocked spx gelior.33-34 lvl'e kadar orada kasmayı düşünüyorum.
    eğer öyle bir imkanın varsa sende orda kas derim.

6. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    Kendi lvlının 1-2 aşağısı phy saldırı yapan moblarda kasabilirsin.Eğer passivelerse extreme aç, değillerse açma.

Eğer yüksek charınla yeni bir char kasıyorsanda charının 9-11 lvl yukarısında plvl yapabilirsin.

7. DarkDivision

DarkDivision Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer elle kasıyorsan ki botla kasmak aptallık olur :lol:

Extremi aç kendinden 3-4 lvl yüksek yaratıklarda şakır şakır kas valla :lol:

Ben lvl 29da Blood Ong - Onglarda(33-34) süper bir şekilde kesiyorum. Giantlara senden başka dalan yoksa sakın dalma senden yüksek birinin dalmasını bekle eğer bir warrior dalıyorsa hiç vakit kaybetmeden zerke bas ve şakur şukur kes giantı.

Pt yaratığı kesme hakkında;

1) Zerkin doluysa ve yanında vigor varsa extremi aç etrafta sana saldırabilecek başka yaratık varmı diye kontrol et bas zerki dal ptye :lol:

2) Zerkin ve vigorun yoksa extremi açmadan saldır yaratığa yavaş yavaş kes :lol:

8. Torquel

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    İyi cevap vermissinde char 51 oldu :lol: Neyse saol yinede kavradım işi hemencicik.