Ben bir crossbow char actım.İyide kasio.25 lwlim su an.Bu lwldan itibaren hotan'a gidnceye kdr hagi lwlarda hangi yaratıklarda kasmam gerektigimni solermisinz????(Bide bu yaratıklarda kasarken crossbow extreme acacakmıyım,acmayacakmıyım??

kasaeken sana coq vuran yaratıklarda acma ama fazla vurmuyor we yratıklar kendılıgınde sarmıyorsa ac Wink

Long shot ile tek attığın yerde kas magic vurmasnı yaratık . Birde elle kasıyorsun extreme basmadan kasma extraokk

kissme112 demiş ki:
Long shot ile tek attığın yerde kas magic vurmasnı yaratık . Birde elle kasıyorsun extreme basmadan kasma extraokk
iste ole olmuyo.Exremele kendi lwlima longla tek atiom ama giantta bana 2 attio.Extreme acmasan,2 lwl altı yaratıklar yine ginat bana tek atio.Ehh nere gidecem ben???Mesela lwl 28 bi adam nerde kasmalı

vallahi bende açtım bi crossbow 25 lvl ve 78 lvl glavier charımla kasıorum sungsung mu ne var görev monsterları 40 lvl onlarda kasıorum felaket ex-sp gelior.
Dün 9 gap oldu ve tek monsterdan 2000 Shocked spx gelior.33-34 lvl'e kadar orada kasmayı düşünüyorum.
eğer öyle bir imkanın varsa sende orda kas derim.

Kendi lvlının 1-2 aşağısı phy saldırı yapan moblarda kasabilirsin.Eğer passivelerse extreme aç, değillerse açma.

Eğer yüksek charınla yeni bir char kasıyorsanda charının 9-11 lvl yukarısında plvl yapabilirsin.

Eğer elle kasıyorsan ki botla kasmak aptallık olur :lol:

Extremi aç kendinden 3-4 lvl yüksek yaratıklarda şakır şakır kas valla :lol:

Ben lvl 29da Blood Ong - Onglarda(33-34) süper bir şekilde kesiyorum. Giantlara senden başka dalan yoksa sakın dalma senden yüksek birinin dalmasını bekle eğer bir warrior dalıyorsa hiç vakit kaybetmeden zerke bas ve şakur şukur kes giantı.

Pt yaratığı kesme hakkında;

1) Zerkin doluysa ve yanında vigor varsa extremi aç etrafta sana saldırabilecek başka yaratık varmı diye kontrol et bas zerki dal ptye :lol:

2) Zerkin ve vigorun yoksa extremi açmadan saldır yaratığa yavaş yavaş kes :lol:

Yukarı Alt