Yapılandırmayla ilgili sorunlarınız bu başlık altında sorunuz. 8)

Birde benim bard yapılandırmamı beğenmezler hıh. :P :D

Ps= Güzel olmuş ortak ellerine sağlık. ^^ :beer:

beyler var mı bu yapılandırmaya ayrıyetten eklenecek bıseyler varsa yazın ona göre acalım :)
ben bu yapılandırmayı uygulayacagım da :)

şu yapılandırmada bard noise ile hızlı koşma tammda :) Birçok zehir veren gereksiz yani hic yoktan ben 70' kadar hiç bişi yapmadan kasıcam diyen adam için :)
bardda dediklerimi açın sonra extreme fln birde xbow atak skillerini açın başkada hiçbişiye dokunmayın inanın bi halta yaramıyolar :D

xbow/bard bence en işe yaramaz buıld hiç bir amacı yok ne unıqe kesersin nede pwp yapabilirsin unıqeler artık wizlerin bu yapılandırmayla anca isu kesersiniz bence

daha once rogue oynamadımda poison el yakmanın poison efecten başka yarrı var mı bana bu açıklar mısınız?

jumper

Öğretiyorum
ya kusura bakmayın ben kendi dusuncemi soylicem aslında sitemim sade bu rehbere degil cogu rehbere ama ayrı bi konu acmak istemedim bu konu altına yazıyorum soyleki

eskiden bi rehber hazırlanırdı giyilecek kıyafet - stat dagılımı - hangi gapla gitsek rahat ederiz - neden o skilleri acmalıyız falan anlatırlardı rehberler ayrıntılı ve ozentiliydi yeni rehberlere baktım onu acın bunu acın sukadar skil gerekli bitti sahsen hiç begenmedim yeni rehberleri bu benim dusuncem dusunceme karsı olanlara saygım var iyi oyunlar

bu char oyunda wiz+barddan sora en hızlı kasılan chardr hatta wiz+bard belli bi lwlden sora yatma sorrnndan dolayı zorluk cıkartr ama bu yaplandrmayla rahatlıkla 90 hatta 100 lwle dier yaplandrmalardan daha kısa srede ulasablrsnz.. az sp istedii içn farm yapmak da gerekmez . . eger kasılmayı btrdm artk pvp istiorm dersenz sora bardı kapayp cleric acablrsnz 1 hafta farmda kalmanz yetrli olacaktr. . ekliceklerm bnlarr bi de light armor gymenz kasılrken yararınıza olurr 8)

Yukarı Alt