bannedddd

Buralıyım
Makara konusu açsaydım herkes bir şey yazardı ama bir şey sorunca kimse adam akıllı yardım etmiyor... Mad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zor soru soruyorsun herkesin bilgisi olmaya bilir hemen cevap da beklemen sabırsızlığını gösteriyor biraz acele etmesen illaki birileri yardım edecektir extrabeer

boo

rank8
crossbowun yanına rogue mu cleric mi demişsin
zaten rogue skilleri altında hem crossbow var hem de dagger var
yani crossbow+dagger+cleric gibi bi yapılanma yapılabilir hem crossbow hem dagger açtığında senin kaybın olmıcak..2 si aynı mastery altında(mastery lvl sorunun olmaz ama sp sıkıntısı çekebilirsin hem dagger ham crossbow açıyım diosan..bnce ilerde 2 sini de aç, başta sadece crossbow git)

cleric soruna geleyim..
bnce bütün eu charların 2. mastery si cleric olmalı.(özellikle intler için) clericle lvl 30 da 40 ta açılan bufflarla normal chinese karakterlerin savunmaları gibi kendine buff basabiliosun ayrıca hp recovery skili var canın 1000 se bi süreliğine mesela 1400 yapıyo...clericin tek sorunu kendine str int basamaması ve de birine bastıysan da silahını deiştirince buffın gitmesi...tek sorun bu ama zaten crossbowcu olduun için light armor giyceksin ve clericin bi passive skili var light armor giydiinde sana ekstra str ve int veriyo...önemli olan kendinde str int olması ^^ ( ayrıca clericken party kolay bulunuyo)

sonuç olarak :) crossbow + cleric git sen.. ilerde cleric daha ii, başlarda sadece heal var..ilerde dagger da açarsın sp farm yapıp.. fıstık gibi bi char çıkar ortaya

SleepWalkeR

Tanınıyorum
bence cleric açman işe yaramaz. zaten kendine verdiğin bufflar silah deiştirince gidio. güzel sayılacak buflarıda kendine atamıyosun. heal yapmak içinde silah değiştireceksin, heal yapacaksın uzun iş. en iyisi bard. c.bow ve bard yeter . mesela ben 24 lwl kastım. 26 lwllik mobları tekte öldürüyorum. 20 lwlden 24 e geçene kadar da 2 kere falan öldüm. oda lag sebebi ile. bardın çok büyük etkisi var ölmememde. çünkü barddaki noise skili agresif canavarların sana vurmasını engelliyo. mesela onlarca mobun arasnda dolaşabiliyosun. ayrıva moving speed bufu var, 10 lwlde açılıyo, her karaktere lazım olan birşey hızlı koşma. 10 lwl arttıkça %10 artıyo hızlı koşması. sen cleric açmışsın bence birkez daha düşün derim.
cbow+ bard 4eva^^

Sevgili arkadaşım crosbow açyığına göre hırsız olmayı düşünüyorsun o yüzden cleric açman iyi tek bir skill var 45 sn. için sana 200 phy 400 mag defans veriyor(tabii biraz uplayınca). bu skill silah değiştirdiğinde gitmez ve daldığın her kervandan sağlam çıkarsın. ben sadece onun için cleric açtım diğer skilleride ikili takımda çok ama çook işe yarıyor. ben kardeşimle kervan basıyorum 7:1 sword nukerdir kendisi onu buff'layıp yolladğım zaman 2 str bile indiremiyor. o indiriyor ben malları topluyorum :) aklıma gelmişken rogue düşünen arkadaşlar için görünmez olduğunuz zaman trader hayvanlarınız sizi takip etmez, rahatlıkla ileride bi yere bırakıp pusu atabilirsiniz belki merak eden vardır diye söyleyim dedim

Oncelikle sende oyundaki ilginç yapılandırmalardan birinin yapmışsın Rogue full str olması gerekir cleric full int daha burda celişiyo
Cleric skillrinden sana en çok yarayacak kendine heal vermek bles spell skili bide 40 lvl de açılan Hp arttırma
Benim kendi tavsiyem rogue nin yanına her zmn warior build açman ve tam bir strci olman Çok sp gerektiren bi build ama sonu muhteşem Hızlı koşma için Npc de satılan %100 druglardan yaralanacan tabiki kasarken degil war pvp vb.. durumlarda

rogue yanına bard açabilirsin hızlı koşması var artı olarak canavarların sana saldırmasını engelleyen bir skili var ismi şu an aklımda değil silah değiştirsen bile bu 2 skilli kullanmaya devam edebilirsin clerıc açarsan biraz daha hayır işine giriyor başkasına bastığın int ve str nin sana hiç bir faydası yok cefayı çeken sen olucaksın sefayı onlar sürücek benim fikrim bu dşün taşın karar ver

The_DifferenT demiş ki:
Oncelikle sende oyundaki ilginç yapılandırmalardan birinin yapmışsın Rogue full str olması gerekir cleric full int daha burda celişiyo
Cleric skillrinden sana en çok yarayacak kendine heal vermek bles spell skili bide 40 lvl de açılan Hp arttırma
Benim kendi tavsiyem rogue nin yanına her zmn warior build açman ve tam bir strci olman Çok sp gerektiren bi build ama sonu muhteşem Hızlı koşma için Npc de satılan %100 druglardan yaralanacan tabiki kasarken degil war pvp vb.. durumlarda
o cleric buff bolumu canımcım bilip bilmeden yorum yapmayın

BOSPHORUS demiş ki:
rogue yanına bard açabilirsin hızlı koşması var artı olarak canavarların sana saldırmasını engelleyen bir skili var ismi şu an aklımda değil silah değiştirsen bile bu 2 skilli kullanmaya devam edebilirsin clerıc açarsan biraz daha hayır işine giriyor başkasına bastığın int ve str nin sana hiç bir faydası yok cefayı çeken sen olucaksın sefayı onlar sürücek benim fikrim bu dşün taşın karar ver
recovery division skili ile kendine pot basabiliyorsun bir nevi 15 sn olayı ortadan kalkıyor barda hızlı kosma demişler git yuzukcuye al hızlı kosma sisesini %100 koş nosie skili ise aktif yaratıkları pasif hale getiriyor sadece sana karsı nese dicem o ki bence cleric ac

illaki muhalefet olucaksın... kendine hp basıyor demişsin cleric 80 yaparsan ne kadar hp veriyor max ta?? ve kaç sn. de veiyor
_AvRiL_ demiş ki:
BOSPHORUS demiş ki:
recovery division skili ile kendine pot basabiliyorsun bir nevi 15 sn olayı ortadan kalkıyor barda hızlı kosma demişler git yuzukcuye al hızlı kosma sisesini %100 koş nosie skili ise aktif yaratıkları pasif hale getiriyor sadece sana karsı nese dicem o ki bence cleric ac

Yukarı Alt