Arkadaş Msn Yanlış Çıktı beraber vermiştik fakat çarı aldı galiba.. -.-''

Arkadaşlar çarı testtir.2 gün sonra yüklücek gm silki dio ama Create diyince çarı açıp çara girince otomatik 300 Silk yüklü oluo...

Gitti çarım ya Off Bu kadar Haysiyetsiz ve Onursuz insan olurmu ya İnsanın Güvenini sarsmayın be kardeşim Yazıklar olsun..

Giden Çar Olsun isteseydin ortak bile olurduk ne iştir anlamadım gitti milletin çarını çalmak çokmu güzel bir davranış başın göğemi erdi??

Yazık ya Bu Milletin Halini gördükçe Üzülüyorum İyi Oldu Aslında Oyunu Bırakıyorum Sırf bir kaç HIRSIZ Yüzünden Belki vipe başlarım onuda sanmıyorum zaten okullar açılınca bırakıcaktım sabri Allah Bin Cezanı versin!..

Advance

geçmiş olsun kardeşim o kadar emeğini yiyolar bakalım öbür dünyada ne yapacaklar 1 oyun için bunu yapıyolarsa kim bilir başka şeyler için neler yapıyolardır şimdi char çalmaktan başlar ilerde başka şeyleri de çalar bu ahlaksızlar yazıkları olsun sizin gibiler olmasın sizin gibilerin PKK lı şerefsizlerden farkı yok insan olun biraz haysiyetsizler adamın emeği var charda o kadar

Boşver Kardeşim Yazıklar Olsun o kadar güvendiriyorlar çok çalışmış bunlar derslerine vallahi yazık ya Haram ZIKKIM Olsun!

Arkadaşım Büyük Geçmiş Olsun .... :( Gerçekten bUNLAR çok adi çok duygusuz çok vicdansız oluyolar benimde başıma geldi biliyosun aynı olay.. ser0 denen Se.....iz aldı geri vercem dedi vermedi nese sağlık olsun ... Ben Artık Takas edersem 200-300 msj sayısından aşşa olan üyelerle etmicem ... çünkü onlar tanınmış oluyor az çok karaterleri yazdıkları msjlarlar belli olur..

PS:Sakın Yanlış Anlamayın Lafım Bu Tur Se......iz lere dir..

Adam profesyonel ya okullar açılana kadar ya vipte takılırm yada serkan kardeşimle oynarım inş neyse giden gitti artık arkasından ağlamak gerekmez hele bir oyun için ama tabi emek dersen canımı acıtan o sadece :/

Yukarı Alt