ışınlandıktan sonra... town çektikten sonra.... cave'e girdikten sonra.. en ufak bi ani görünüm deişiklğinden sonra oyundan atıyor.. çıldırcam.. çözüm üreten yada üretebliecek olan varsa.. çoook büyük sevaba girecektir söliiim :lolmuch: :lol: :)

denediklerim.. ekrankarıtının driverinin en son hatta daha çıkmamıs ver. yukledim gene atıor.. gittim 500$lık kartta denedim gene atıor.. acaba oyundanmı :S ?

1.Ekran kartın oyunun görüntü kalitesini kaldırmıyor olabilir.
2.Çözünürlük farkından olabilir.
3.Ram oyun için yeterli gelmeyebilir.
4.İnternet bağlantından kaynaklanıyor olabilir.(İnternet üzerinden görüntü pingleri eksik gelirse...)
5.Bot ile giriyorsan botu engelleyen bi program yüklü olabilir.
6. vs vs vs vs vs.....

yok. ram 2gb. ekran kartı 6600 gt... internet 4096.. botla giriorum bilgda engelleeyen hiç bir program yok.. yeni kurulmus bilgdada denedim. ondada atıor.. sizde olmuorsa. sanırım ciddi ciddi benim bahtım kara.. Crying or Very sad

bot tan bu dostum benim pc inanılmaz güzel bendede oluyor ama botta
cok nadir bir şekilde normal clientte oluyor ama botta cok oluyor...
oyun direkt kapanıyor kahvekeyfi

Çok basit bir çözümü var aslında ne alaka diyeceksiniz ama :

Botun Otomatik partiye davet etme kısmını devre dışı bırak.

Açıklaması : Bot Şehre dondugunde veya cave e girip çıkdıgında otomatik bir döngü ile Auto training i başlatıyor ve Bu esnada party kurma özelliği devreye giriyor parti full olsada ya partiye alacak birilerini arıyor yada Town a döndüğünde 100 lerce kişiye parti daveti atmaya çalışıyor.
Pc ne kadar kuvvetli olursa olsun Ram bellegini fazlası ile zorluyo bu işlem.Dolayısı ile oyun kendini kapatıyor.

Dediğim gibi eğer otomatik partiye davet etme seçeneğini kapatırsan sorun çözülür ha bu arada General sayfasındaki Quick Loop (Çabuk Döngü) Seçeneğinide her ihtimale karşı kapat saygılarımla.

Yukarı Alt