Cs'de clan maçlarından maçlara koşarım.
Bir yorumuna katılmıyorum."Cfg"

Cfg kullanırsanız ezik durumuna düşersiniz çünkü başkasının pc sinde lamer kendi pc nizde king olsanız neye yarar

2. Cfg ile sakın olaki video çekmeyin 1 bil hs atsanız cfg olduğunuz video dan anlaşılır ve yorumlarınız hiçte beklediğiniz gibi olmayacaktır.

3. Cfg yerine normal olarak oynamanız hepiniz için daha iyi olacaktır.

4. Cfg herkes tarafından hs'ye yardımcı olarak biliniyor peki dez avantajları yokmu ?

4.1 Cfg ping ve fps yi düşürür

4.2 Cfg Hs oranını arttırır ama mermilerin akıcı olmasını engeller.

4.3 Awp de ateşe bastığınız halde ateş etmemeye olanak verir

4.4 Cfg li bir adamla cfg'siz bir adam karşı karşıya kalsa aynı anda ateşe başlasa cfg'siz olan kazanacaktır.Çünkü mermileri daha seridir.

5. Cfg Kullanmayınız.İlk başta alışamayabilirsiniz fakat 1 hafta sonra bunların hepsine katılacaksınız..

Ve en önemli not :

Deli cfg kadar bizi salak yerine koyan bir cfg tanımıyorum.Her el başı olmasada 3-4 elde bir "Ahahahah zuhahaha puhahaha Ezik Adam" yazıyor.

DaRKWaTcH demiş ki:
Cs'de clan maçlarından maçlara koşarım.
Bir yorumuna katılmıyorum."Cfg"

Cfg kullanırsanız ezik durumuna düşersiniz çünkü başkasının pc sinde lamer kendi pc nizde king olsanız neye yarar

2. Cfg ile sakın olaki video çekmeyin 1 bil hs atsanız cfg olduğunuz video dan anlaşılır ve yorumlarınız hiçte beklediğiniz gibi olmayacaktır.

3. Cfg yerine normal olarak oynamanız hepiniz için daha iyi olacaktır.

4. Cfg herkes tarafından hs'ye yardımcı olarak biliniyor peki dez avantajları yokmu ?

4.1 Cfg ping ve fps yi düşürür

4.2 Cfg Hs oranını arttırır ama mermilerin akıcı olmasını engeller.

4.3 Awp de ateşe bastığınız halde ateş etmemeye olanak verir

4.4 Cfg li bir adamla cfg'siz bir adam karşı karşıya kalsa aynı anda ateşe başlasa cfg'siz olan kazanacaktır.Çünkü mermileri daha seridir.

5. Cfg Kullanmayınız.İlk başta alışamayabilirsiniz fakat 1 hafta sonra bunların hepsine katılacaksınız..

Ve en önemli not :

Deli cfg kadar bizi salak yerine koyan bir cfg tanımıyorum.Her el başı olmasada 3-4 elde bir "Ahahahah zuhahaha puhahaha Ezik Adam" yazıyor.

clan maçlarında TT kim verirsen ona uymak clanın zorunluğugu.
cfg kullanın demiyorum kendi cfgnizi kullanın diyorum cfg adama HS atmaya yarıyan birşey değildir :wink1: cfg senin ekran mouse gereken tüm ayarlarını yapnana sağlayan bir dosyadır.Bu bağlamda kendine bir cfg yaparsın ve onu kullanırsın :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uu cs üstadları döktürüyorlar ne kadar konu dışıyım ^^

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
yararlı bilgiler sağolasın.

Ps:Bi ara sw ayarlada maç yapalım bakalım kimler king :d

ilkerSEZEN demiş ki:
yararlı bilgiler sağolasın.

Ps:Bi ara sw ayarlada maç yapalım bakalım kimler king :d
her türlü (: ama şuan laptop'dayım masa üstünün ekran kartı yandı en kısa sürede yaptırıcam o zaman ayarlarız (:

Bende 10 mb cfg var.Eskiden kullanıyordum.Her silah değiştiğinde ona göre cfg ve sekme ayarı açıyor.Hacım rate ayarları deagle da farklıdır awp de farklıdır.Yani sadece mause ayarlarıyla oynamaz.Cs de video ayarlarıyla oynar.Mermi izlerinin duvar arkasından gözükmesini hatta kanların duvar arkasından gozukmesını saglar.Base den base e adamın duvara attıgı ımzayı gorursunuz ve bu sayede b deyken a da ımza oldugunda ve radarda adam yoksa player orda demektır.Piyasada bulunan 50 kb lık cfg lerden bahsetmıyorum.qs nin paylaştığı deli'den de bahsetmiyorum.Bu Dünya sıralamasında 48. olan clanın ortak cfg'sidir.Şimdi soruyorum hakkıylamı oldular yoksa haksızmı siz karar verin ?

Yukarı Alt