Arkadaşlar counter strike non-steam da HeLL_ScReaM clanıyla ve benim başkan olduğum clan yani | HeLL_GuardS | clanı olarak ortaklaşa bi serwerimiz vardır.serwerin ip si 62.68.204.200 dür ve ayrıca adminlik almak isteyenler 15ytl ye 1aylık adminlik satıyoruz.Ve ayrıca | HeLL_GuardS | clanımıza aLım wardır qelmek isteyenler foruma mesaj bırakabilirler
serwer ip : 62.68.204.200

popcorn popcorn popcorn popcorn

HeLL_KinG demiş ki:
Arkadaşlar counter strike non-steam da HeLL_ScReaM clanıyla ve benim başkan olduğum clan yani | HeLL_GuardS | clanı olarak ortaklaşa bi serwerimiz vardır.serwerin ip si 62.68.204.200 dür ve ayrıca adminlik almak isteyenler 15ytl ye 1aylık adminlik satıyoruz.Ve ayrıca | HeLL_GuardS | clanımıza aLım wardır qelmek isteyenler foruma mesaj bırakabilirler
serwer ip : 62.68.204.200

popcorn popcorn popcorn popcorn
kardeş sen bana cs 1.6 nın linkini atar mısın bi_??

SonSAHNE

Bilgiliyim
hell king vardı senin server benim listede ben takılırım artık. Surf açarsan çok süper olur zaten bi surf birde iceworld sarar yada aztec. neyse ekleyeyim hemen geliyorum oraya :lolmuch: birde az sonra nonsteam linklerini koyayım bari burdan size linki vericem Wink

SonSAHNE

Bilgiliyim
belki iyi niyetli olabilirsin ama adminlerine çok fazla yetki vermişsin. kocaman server da 2 tane admin var ve bu ikisi hariç herkes sitem ediyor. Onlar belki arkadaşların dır o yüzden bana inanmayabilirsin ama kanıtlarım var Wink

jaws ölünce reset atıyor:

-Resim Silinmiş.

ve hile kullanıyor Wink

-Resim Silinmiş.

uyarılarımı dikkate almanı öneririm Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
S0NS4HN3 demiş ki:
belki iyi niyetli olabilirsin ama adminlerine çok fazla yetki vermişsin. kocaman server da 2 tane admin var ve bu ikisi hariç herkes sitem ediyor. Onlar belki arkadaşların dır o yüzden bana inanmayabilirsin ama kanıtlarım var Wink

jaws ölünce reset atıyor:

-Resim Silinmiş.

ve hile kullanıyor Wink

-Resim Silinmiş.

uyarılarımı dikkate almanı öneririm Wink

Bencede bu serverde adminlere çok yüz verilmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben Counter Strike 1.6 da yanlışlıkla video sunu değiştirdim artık oyuna girince bir yazı çıkıyor ve ondan başka hiçbir şey gözükmüyor. Herşey kapkaranlık. Silip yükledim. Olmadı ne yapıcam yardım edin!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

SonSAHNE

Bilgiliyim
tamamen sil sonra tekrar yükle düzelir. yoksa sxe yi indirip kur oyuna girmeden önce onu aç sonra oynayabilirsin Wink

Yukarı Alt