Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
waLLa gırdım serwerınıza ama kımsecıkler yoq Sad Rıchy Geldı 1 onuda 17/5 yendım gıttı kımsecıkler yoq serwrın ısın yapması Lasım

hayırlı olsun arkadasım hera acılana kadar butun gun cs oynuodum bende gelıom sımdı gırıp bakıcam hemen :lol:

abi nasıl server bu ya 2 adam vurum sonra da serverda ismini atırlamıyorum bi admin vardı ona 1 hs atım ve ban yedim oyun nick im bu du Pro*1Nf42(1 di kim neden banladı merak ediyorum ve izlemeden neden ban yedim lutfen soylesin.

belirsizzzzz

Aileden
TuFaN demiş ki:
abi nasıl server bu ya 2 adam vurum sonra da serverda ismini atırlamıyorum bi admin vardı ona 1 hs atım ve ban yedim oyun nick im bu du Pro*1Nf42(1 di kim neden banladı merak ediyorum ve izlemeden neden ban yedim lutfen soylesin.
seni bora banladı yanlış hatırlamıyosam ama hep duvar yapıyodun nedense bombalar hep yerıne ne iş :lolmuch:

boşuna pro yazmadım her bomba atıgım yerde de bi adam vurdunuz e adam vurdugunuz yerde siz yoqmusunuz bende hep oralara atım bazen tunelde siz atınız arkanızdan ben atım yani onda bi sorunyoq + bide server exe li hile acmam imkansız ! Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt