Wax Whine demiş ki:
Tarantella demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Bence Adidas al. Los Angeles Lakers serisi benim çok hoşuma gidiyor. Renkleri sarı ve mor. Yürüyüş ve basketbol ayakkabısı.
fcb3_1.JPG

bu ayakkabıyı yolda geçen birinin ayagında görsem malum tarafımla sabaha kadar gülerim.

Wax Whine demiş ki:
Bende Lakers var günlük kullanım için. İdmanlarda ve basketbol maçlarımda da T-Mac serinin son çıkan ayakkabısı var. Ama onun günlük yaşamda kullanılması sadece ayakkabıya zarar verir.
karizman ne olacak ? ^^
1.si birisinin ayağında görsen emin ol asla gülmezsin. Çünkü göze çok hitap eden bir biçimi var. Hele kot pantolon altına giyersen çok güzel duruyor.
2.si T-Mac serisi ayakkabıyı sokakta sadece karizma yapmak için giyersen 250 lirana yazık olur. Bunu da bil. Ayrıca ayakkabının tabanı parçalanacağı için ne zıplamanda yardımcı olur, ne depar atarken sana extra hız sağlar, ne de salonda oynarken sürekli ayakların kayar.
ben gülerim diyorsam sen nasıl aksini iddaa ediyorsun onu anlayamadım.sevmedim,beğenmedim,görsem gülerim.benim şahsi fikrim bu yönde.yani zevk kişiden kişiye değişir bu lafına açıkcası bi anlam veremedim.

sonracığıma ben sokakta karizma yapmak için t mac giyilmeli gibi bi cümle kurmadım.
sadece bu ayakkabıyı "sokakta" giydiginde renklerinden dolayı karizmanın yerle bir olacagından söz ettim.zaten banane canım milletin zevkinden.ben kendi fikrimi söyledim :wink1:

ayrıca salonda oynamam, benim uzmanlık alanıma halı sahanın yeşil çimleri girer. ^^

Çingene ayakkabısı gibi rengarenk bende gülerdim herhalde:D
Onlar spor salonundan başka biryerde giyilmez.

carwen

Bilgiliyim
Converse al derim çok hoş duruyor, daha bugün aldım bayramlık gerçektende tüm giysilerimde denedim çok hoş duruyor.

Aldığım tür;
black-and-siyah-converse.jpg

Windy

- Resim Silinmiş.

bu ayakkabıda gayet şık ve rahat,siyah pantolonun altına acaip güzel oluyor :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt