Server
Assos
Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Download Linkleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Eskiden oyunu sorunsuz bir şekilde oynardım fakat geçen hafta bir hatayla karşılaştım(Error Code : 2 ...).Oyuna girdikten sonra id ve şifremi yazıyorum login'e basınca donuyor ve bu hatayı alıyorum.Okey... dersem oyun kapanıyor , hatayı sonlandırınca da kapanıyor fakat hatanın üzerinde çarpıya basınca kapanmıyor bu sefer oyun açılıyor ve messenger ... diyor arkadaş listemi falan göremiyorum onun dışında oyun normal gibi görünüyor.Bir odaya girip start game dediğimde dolma sayfası açılıyor fakat kalıyor öyle 10 dakika bekliyorum öyle kalıyor.

Ne yapmalıyım?Oyunu yeniden indirdim , baştan kurdum fakat sorun çözülmedi.

Winterspring demiş ki:
Eskiden oyunu sorunsuz bir şekilde oynardım fakat geçen hafta bir hatayla karşılaştım(Error Code : 2 ...).Oyuna girdikten sonra id ve şifremi yazıyorum login'e basınca donuyor ve bu hatayı alıyorum.Okey... dersem oyun kapanıyor , hatayı sonlandırınca da kapanıyor fakat hatanın üzerinde çarpıya basınca kapanmıyor bu sefer oyun açılıyor ve messenger ... diyor arkadaş listemi falan göremiyorum onun dışında oyun normal gibi görünüyor.Bir odaya girip start game dediğimde dolma sayfası açılıyor fakat kalıyor öyle 10 dakika bekliyorum öyle kalıyor.

Ne yapmalıyım?Oyunu yeniden indirdim , baştan kurdum fakat sorun çözülmedi.
Aynı hata bende de var.Düzeltmeye çalışıyorum. :roll:

güzel olmuş teşekkürler. birde oyun bölümleri neler nasıl girilir felan olsa güzel olurmuş ben asıl orda takıldım 2 saat aradım hangi tip hangi şekilde :D

War Rock'tan Pek Farkı Yok Umarım Bu warrock'tan daha guzeldır ve premıum sılahları felan var mı onlarla ılgılıde rıca etsem bılqı verebılırmısın

Server
Assos
Takımı
Besiktas
belarj demiş ki:
War Rock'tan Pek Farkı Yok Umarım Bu warrock'tan daha guzeldır ve premıum sılahları felan var mı onlarla ılgılıde rıca etsem bılqı verebılırmısın
NX ile alınan özel paralı silahlar var lakin o tür adamları vurmak bana daha büyük zevk veriyor :twisted:

hop indirdim kurdum üyelik aldım giriyorum şimdi oyuna ne nasıl olucak öğrenicem o mevki ye kadar yardımlarınızı esirgemeyin please :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
chuBBy demiş ki:
hop indirdim kurdum üyelik aldım giriyorum şimdi oyuna ne nasıl olucak öğrenicem o mevki ye kadar yardımlarınızı esirgemeyin please :)
Başlarda aşırı zor geliyor ama 1 haftaya alışırsın heralde :P

Pro

rank8
Sitedeki Donwload linki calismiyor daral:

Ps:Miror'lardan indirmeye calistim indigi an Nod32 Virus buldu ve sildi :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DeadlyHunt demiş ki:
Bende kurdum üyelik aldım boş bi zamanda girerim

gel hacım geceleri akıyoruz action zamanı 8v8 EXL ailesinden çıkartırız deli keyfli ama toxi ve ww hangi takımdaysa o takımda yer almaya bak puahahahaaa nese: makara:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
DeadlyHunt demiş ki:
Bende kurdum üyelik aldım boş bi zamanda girerim

gel hacım geceleri akıyoruz action zamanı 8v8 EXL ailesinden çıkartırız deli keyfli ama toxi ve ww hangi takımdaysa o takımda yer almaya bak puahahahaaa nese: makara:
Yok saygım var vurmam seni karşı takımda olursan :P Ha Multi - Ultra - Fantastic diye gider affetmem ama karşıma çıkanı almaya çalışırım :mrgreen:

Yukarı Alt