EnDZoNe

Bazı bilmedigimiz konular var bu Talisman toplama hakkında hepimiz şu an harıl harıl yardırıyoruz sanırım . Ama Bilgi eksikligimiz olduğu kesin :detective: ... Bilmedigimiz paylaşılması gereken bilgileri burda paylaşabilir .. Örnek vericek olursak benim öğrenmek istediğim bişiy var. Bu kapıların dereceleri var 1 2 3 4 yıldız diye .. Ve 4 yıldız da 1 yıldız a oranla daha fazla talisman düşme olasılığımı var merak ediyorum .. Bazı duyumlar aldım öyle .. Ama Ben direk görünmez oluyoruz mesela 4 yıldız dan düşüremedim talisman işin enteresan tarafı 1 yıldızdan düşürdüm şu ana kadar hep . Ama 4 yıldızdan drop ihtimali daha fazla diyen var . Bilgileri paylaşalım Lütfen :muck: :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1-2-3-4

her dg'den 2 tane düşüyor dikkat edersen server'larda herkes serenanın gözyaşları ve commander için ağlıyor satan varsa pay very well diyorlar çünki neden 4dg'den düşüyor o 2 tanesi bu bağlamda herkes 1 dg gidiyor tabiki şans işi düştümü de düşüyor ama ihtimallere göre yapılandırıldı bu bağlamda her dg gitmeliyiz.

EnDZoNe

Ben sadece 1 degreden toplamıştım kolleksiyonu. Ama 8 degre sun içindi o. Şu an 9 degre çok zor. 11 degreyi düşünemiyorum bile . Toplamayı beceren arkadaşlar sanırım parti ile elite kesenler ki buda drop ihtimalini daha yüksek gösteriyo. Bu ihtimal de olabilir. Her degreye gitmeliyiz . Haklısın. Adamlar boşu boşuna koymamışlar 4 çeşidi .Ayrıca zor kesmenin mükafatı daha fazla olması mantık işi gibi geliyo bana :curtain:

GNR

rank8
EnDZoNe demiş ki:
Ben sadece 1 degreden toplamıştım kolleksiyonu. Ama 8 degre sun içindi o. Şu an 9 degre çok zor. 11 degreyi düşünemiyorum bile . Toplamayı beceren arkadaşlar sanırım parti ile elite kesenler ki buda drop ihtimalini daha yüksek gösteriyo. Bu ihtimal de olabilir. Her degreye gitmeliyiz . Haklısın. Adamlar boşu boşuna koymamışlar 4 çeşidi .Ayrıca zor kesmenin mükafatı daha fazla olması mantık işi gibi geliyo bana :curtain:
doğru diyorsunda lafı bile var askerlikle gaymax'ta mantık aranmaz :mrgreen:

Canova

Benim de merak ettiğim bir şey var: mesela ben 8dg görevini bitirdim ve 10 - 11dg gibi diğer görevleri almak istiyorum, onları da yapabiliyor muyuz? veya aynı görevi tekrar alabiliyor muyuz? Her kafadan farklı bir ses çıkıyor, net bir cevap istiyorum. Teşekkürler şimdiden :beer:

GNR

rank8
Canova demiş ki:
Benim de merak ettiğim bir şey var: mesela ben 8dg görevini bitirdim ve 10 - 11dg gibi diğer görevleri almak istiyorum, onları da yapabiliyor muyuz? veya aynı görevi tekrar alabiliyor muyuz? Her kafadan farklı bir ses çıkıyor, net bir cevap istiyorum. Teşekkürler şimdiden :beer:
aynı gorevleri tekrar yapamıyorsun diger FW koleksiyonlarını yapabiliyorsun

Canova

GNR demiş ki:
Canova demiş ki:
aynı gorevleri tekrar yapamıyorsun diger FW koleksiyonlarını yapabiliyorsun
teşekkürler :muck:

EnDZoNe

Ayrıca şunu söylemek isterim 9 Degrede Sos weapon görevi var Sun haricinde. Ben şu an yapıyorum .Bu görevde zor ama talisman toplama kadar zor degil. Sun olmassa sos a talim etmek isteyenler olabilir :curtain: Açıklama isteyen arkadaşlar olursa bi çalışma hazırlayabilirim .

Takımı
Galatasaray
EnDZoNe demiş ki:
Ayrıca şunu söylemek isterim 9 Degrede Sos weapon görevi var Sun haricinde. Ben şu an yapıyorum .Bu görevde zor ama talisman toplama kadar zor degil. Sun olmassa sos a talim etmek isteyenler olabilir :curtain: Açıklama isteyen arkadaşlar olursa bi çalışma hazırlayabilirim .
Çok kısa olarak bir özet geçer misin :mrgreen:

EnDZoNe

Söyle söyliyim Görevler Dizini 9 degre Sos weapon görevi . İlk görev İstanbulda bi getir götür göreviyle başlıyor . Daha sonra Hotan hunter cıdan alınan bi toplama göreviyle devam ediyor. En zor bu toplama görevi sanırım 20 tane topluyosun ben 4 günde 12 tane toplayabildim. 71 lvl moblardan fakar zor düşüyo . Daha sonra bi kaç görev var ama onlar kolay sanırım .

Takımı
Galatasaray
EnDZoNe demiş ki:
Söyle söyliyim Görevler Dizini 9 degre Sos weapon görevi . İlk görev İstanbulda bi getir götür göreviyle başlıyor . Daha sonra Hotan hunter cıdan alınan bi toplama göreviyle devam ediyor. En zor bu toplama görevi sanırım 20 tane topluyosun ben 4 günde 12 tane toplayabildim. 71 lvl moblardan fakar zor düşüyo . Daha sonra bi kaç görev var ama onlar kolay sanırım .
85 Levelım 76sos staff için yapacağım görevi ama 71lvl mob mu keseceğim şimdi summer2:

EnDZoNe

dedigim gibi bu görev bi görevler dizini. Yani Daha önceki Görevleri yapmadan görev açılmıyor. 9 Degre Sos silahı olsun istiyenler için biçilmiş kaftan.. Ayrıca bu görevi çoğu kişi bilmiyor Quest bölümünü gözden geçirmedigi için.

EnDZoNe

sarkoLata demiş ki:
EnDZoNe demiş ki:
85 Levelım 76sos staff için yapacağım görevi ama 71lvl mob mu keseceğim şimdi summer2:
76 sos staff için değmez mi :) Ayrıca sadece Sos değil arada sun görevinide yapmış olucaksın .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu akşamda girdim 11dg için 1yıldız girdim gene düşmedi artık 2yıldız gireceğim.

110wızle 30 (tıcket ) dan fazla tek yıldza gıttım dusmedı
yeter gına geldı dedım 109 waırrumla 7 defa 2 yıldıza tek gıtıtm kutuları kestım dondum sehre yıne elde war sıfır

EnDZoNe

Sanırım joymax elite kesin her zamanki ki gibi parti yapın ulan manasında bişiyler anlatmaya çalışıyo bize. Zorla parti yaptırıyor bu heriflerde arkadaş. Ben belki kendime Müslümanım tek düşürmek istiyorum bizide düşün be mübarek gına geldi git git hep boş makara: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EnDZoNe demiş ki:
Sanırım joymax elite kesin her zamanki ki gibi parti yapın ulan manasında bişiyler anlatmaya çalışıyo bize. Zorla parti yaptırıyor bu heriflerde arkadaş. Ben belki kendime Müslümanım tek düşürmek istiyorum bizide düşün be mübarek gına geldi git git hep boş makara: makara:

party galiba işin sırrı eu arkadaş bulmam lazım :P

Yukarı Alt