Öncelıkle iyi gunler Arkadaşlar Ben cold mu lightning mi arada kalmış birisiyim 82 lvl FuLl STR Glawie char ım war Heuksal 80-Fire 80-lightning 60-Cold 50 dedir ben Garment giyiyorum we defansım çok dusuk kalıyo onun için lightning 0 yapıp cold u 90 yapmayı düşünüyorum bana biraz fikir werebilirseniz çok sevinirim.
Şimdiden Saolun!!

RoyalFlush

Bilgiliyim
yani biraz sana kalmış bişi glavie ye hız lazım.cold açarsan hızlı olamazsın.ama defansın dediğin gibi sağlam olur.

yapılandırmana bu şekilde devam edersen de bir derece kurtarabilirsin fiziksel defansını.yetmez diyorsan prot giymeni öneririm.ama light ın bir kısmından asla vazgeçmemeni öneririm

bannedddd

Buralıyım
Aynen pro giy defans artar gene. Uğraşma şimdi light'ı sıfırlamakla falan.. :wink1:

1. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 72
Buz 48

2. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 90
Buz 30

3. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 30
Buz 90

4. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 52
Buz 68

Bütün seçenekler için kıyafet Garment. Garment giymenin sebebi, bir glavieri kolay kesebilecek charlar ; Wizard , Hibrid spear , full int spear , s/s nuker. Yani kısaca int bazlı karakterlerdir. magical defansı yüksek tutmak gerekir.

**aklımda çok pisiko yapılandırmalar var, dual weapon olan ama size öneremem, oynaması baya bi maharet isteyecek. Ve şu anki buildiniz uygun değil.

dusuncen bence cok kotu neden dersen zaten pure str glaviesin artı hp avatajında var bence defansın dusuk kalmaz mag atack yapan moblarda kasıyosan sana oyle gelıyodur bence cold 90 yaparsan tmm cok saglam bır defansın olur ama masteryni tuketmis olursun lightta da ısıne yarıycak olan parry ratio mag atack gibi bufflar var :coffee:

A.T.P demiş ki:
1. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 72
Buz 48

2. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 90
Buz 30

3. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 30
Buz 90

4. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 52
Buz 68

Bütün seçenekler için kıyafet Garment. Garment giymenin sebebi, bir glavieri kolay kesebilecek charlar ; Wizard , Hibrid spear , full int spear , s/s nuker. Yani kısaca int bazlı karakterlerdir. magical defansı yüksek tutmak gerekir.

**aklımda çok pisiko yapılandırmalar var, dual weapon olan ama size öneremem, oynaması baya bi maharet isteyecek. Ve şu anki buildiniz uygun değil.
5.Seçeneğide ekliyebilirmiyiz
Fire90
Heuksal 90
Ligting 60
Cold 60

Bunlardan hangisini tavsiye edeceğinide söylersen sevinirim ATP.Birde cold olmadan olmazmı.

@LonelyWalker
Olur tabi,ama konuyu açan arkadaş Buz açmak istediği için gözardı etmedim.
Ona bakarsan ben dual weapon yapmayı kafaya koydum :)
Fire 90 , Pacheon 90 , Bicheon 90 , light 30 :P

Greeceden biliyoruz seni çok deli yapılandırmaların vardı
Ne hızın olur ne sağlam olursun.Çift build 80 patchi için idealdi bence.

Glavieler için hangisi en iyi olur birde onu söylersen.Canavlar felan önemsiz sadece pwp odaklı söylersen.
Birde son bir soru :) .Glavie damage olarak bow dan yüksek.ÜStelik buff ve hp avantajıda var.Üstelik dullda geldi.Ama uniquelerde (shatainı kastediyorum) glavie lerin ya hiç kesmedi yada nadir.Bu 90 patchi daha yeni olduğu için sağlam set dizememektenmi kaynaklanıyo yoksa hep böylemi gidecek

Glavier'in shaitan kesmesi zor. Magical vuruyor zaten. Bi de glavier yakın temas adamı, olan bütün yaratıklar glavier'e dalar. Sen düşün o arada kaç tane mob vuracak. Ölmesi büyük ihtimal.

Mesela uniqe kesmek istiyorsan full Force (Buz,Ceryan,Ateş) bi de 30 Pacheon açarım ben olsam.

Apt

rank8
A.T.P demiş ki:
@LonelyWalker
Olur tabi,ama konuyu açan arkadaş Buz açmak istediği için gözardı etmedim.
Ona bakarsan ben dual weapon yapmayı kafaya koydum :)
Fire 90 , Pacheon 90 , Bicheon 90 , light 30 :P
Psikopatlık kokusu var :mrgreen: :mrgreen:

ATP eger oyle bı yapılandırma yaparsan manyak bıle kesemessın soyliim. 90 pachedon 90 fire 72 light 48 cold hıc bır unıque kacmaz elınden :)

SEn cold mu light mı diye düşün.
Bak bana önce bu topici açtım hiçbiri kafama yatmadı ordan kıssan şu gitcek burdan kıssan bu gitcek. :mrgreen:
Ama artık doğru yolu buldum FORCE.Glavierin hıza ihtiyacı olduğu doğru çünkü senden kaçanları yakalamak biraz zamanını alıcaktır :twisted: :twisted: :twisted:
Bugün +4 pro setli force glavier büyük ihtimal +5 setli garm nukeri snowlu yedi bitirdi.Ayrıca +7 sowrd shiled vardı nukerde glavie de ise +5.
Eğer +9 üstü weapon alamam ben diyosan kesinlikle force öneririm sana.
Yani kısacası
90 Levye
90 Har
90 Zehir
30 buz snow için yada 30 Ceryan azcık hızlı olmak için.Hadi kalın sağlıcakla :muck:

önce kendine sorman gereken şeyler var:

glavie nin amacı ne?

sağlam damage vuran char (pure int nuker larla hemen hemen aynı damage)

Defance diyorsan, bence yanlış yaparsın. Coldta defance olarak sana düzgün sadece snow serisi ve cold armor verebilirim. Buna karşılık lightlingte parry buffı var...

sen bilirsin.

korsan35 demiş ki:
ATP eger oyle bı yapılandırma yaparsan manyak bıle kesemessın soyliim. 90 pachedon 90 fire 72 light 48 cold hıc bır unıque kacmaz elınden :)
işte aramızdaki mantık farkı buradan kaynaklanıyor.

Sen yazdığın yapılandırmayla geç karşıma, kim kimi kesiyo bi görelim :-)

bu arada manyak nedir genç arkadaşım? mangyang mı demek istedin? :roll:

A.T.P demiş ki:
1. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 72
Buz 48

2. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 90
Buz 30

3. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 30
Buz 90

4. seçenek
Ateş 90
Levye 90
Ceryan 52
Buz 68

puhahahahha çok gldm ilk okduumda levye ve ceryan:D:D:D

wizardlar varken glavie değil bütün chineselerin unique kesmesi zor...:(

nerden çıkardılar şu europeyi negüzel çin çin oynuyrduk..:(

bi gıdım hpleri ile saitan kesiyrlar ya deli olyrm...:(

Yukarı Alt