çar 44 lvl int 55 lvl str =99+1=100 lvl bov(oyuna 1 lvl de başlıyoruz)
benim deneme tahtası olan çarım, int ağırlıklı denedim eşit denedim str ağırlıklı denedim en iyi verimi int str eşitken aldım hybird bovda 110 lvl açılırsa 54 lvl int 55 lvl str yapacağım.
sikillere gelince bov sikilleri hariç hepsininde varyasyonlarını denedim cold ligtning fire force. şu anda pacheon 93 max cold 93 max ligtning 93 max farm yapıyorum itemler protector.
hemen birileri diyecektirki bov çar fire cold olur tamam doğru ama o ful str çarlarda iyi olur hybirdde iyi olmuyo ligtning den gelen %20 mag damage ile güzel ataklar yapıyo.
çar hakkında bu kadar bilgilendirmeden sonra gelelim tavisyelerinizi beklediğim kısma
pacheon cold ligtning olan sikilleri pacheon ligtning fire yapmayı uygun olduğunu düşündüm çünkü cold sikillerinde toplamda % 16 ph defans veriyor + snov sheld + el yakma taktik açıdan iyi ama damagesi düşük. fire sikillerinde ise % 18 ph damage veriyor + toplamda % 13 kadar mag defans + el yakmada damagesi yüksek ama taktik açıdan önemsiz.
kısaca ph defansı düşürüp ph damageye vermek bana mantıklı geldi fikirlerinizi bekliyorum.

foreveralone demiş ki:
bence 100 bow 100 cold 100 fire manyak bi çar olur :thumbsup:
full str carda manyak olur birde garment giydirirsin ph mag defans dengeli olur fireden gelen ph damage ilede ataklarıda süper olur haklısın. ama bendeki çar hybird ph mag defansın dengeli olması için protector giymesi lazım. yüksek damage vurması için 44 lvl ınt e vermişim zaten lightnin i açmayıp %20 mag damage sikilini açmazsam 44 lvl intin hiçbir anlamı yok sanırım anladın..

NiGHTMaRe

Aileden
1 yeri burası değil
2 şu anda kral char olan builde bence şöyle
ilk olarak int olmalısın veya 2:1 hybirdde olabilir, light force pacheon gitmelisin birde garm dizdimmi 100 lvle süppo bir charın olur :thumbsup:

Konu Chinese [Sorularınız ve Cevaplarınız] Bölümüne Açılmalıydı...

Limanerg demiş ki:
1 yeri burası değil
2 şu anda kral char olan builde bence şöyle
ilk olarak int olmalısın veya 2:1 hybirdde olabilir, light force pacheon gitmelisin birde garm dizdimmi 100 lvle süppo bir charın olur :thumbsup:
1 eskıden karakter yapılandırmaları ıle alakalı ayrıyeten bir bolum vardı aradım orayı bulamadım sanırım kalkmıs bende buraya actım konuyu yerı neyse oraya konsun.
2 bende ayrıyeten ful ınt bır bov carım var su an 88 lvl de. ful ınt bovu tavsıye ederım herkese. ben garment gıyme olayını anlamadım yalnız, ful ınt yada 2/1 ınt carda. tabiki garment mag atak ta ve hızda etkılı ama ph defans cok ezık kalır stafcı gibi olur ya tek atacak ya tek yıyecek mısali. belkide istenilen bu olabilir max atak. ben ful ınt bova armor agırlıklı pro karısık gıydırdım 13 lvl ustu canavarları teke tek rahat kesıyor, 5 lvl üstü canavarlarda rahat bota koyabiliyorsun ama cok pot yiyor onun için kendi lvl inde kasmak en güzeli gold bot gibi para artıyor hatta. gelelim force kısmına senin tavsiye ettiğin çar pvp çarı, pvp de ilk 5 6 atışta karşıdakini rahat devirir deviremezse kendi yatar bence. ama pvpde force lıgtnıng avantajlı olur, uniq kesmede biraz zor vurkaç taktiği yada varrior bufu desteğinle rahat olabilir, kasmada ise kastığın canavarlara bağlı.
3. ben anlaşılan en temiz yol deneme yanılma yolu olarak hybird bovuma coldu kapatıp fireyi açıp randımanı test etmem gerekecek ph defansmı iyi ph atakmı.

Karakter Yapılandırması Chinese & Europe [Alt Bölüm Konusu] yani sen Chinese bölümünden Karakter Yapılandırma veya Sorularınız ve Cevaplarınız bölümüne açmalıydın...

Yukarı Alt