- Resim Silinmiş.​
Yapılandırmayla ilgii sorularınızı konu altında sorunuz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok güzel ve faydalı bir rehber.Çok güzel rehberler hazırlıyorsun özellikle resimli olan rehberler diğerlerine göre daha faydalı oluyor

OnLy_Die demiş ki:
full int olsa iiy olurmu?
Aslında bu yapılandırma full int bowlar icin fakat hybrid dengeleyebilirsen muazzam bir sey cıkar ortaya..Ama hybird ayarlamak biraz zor :oops:
Bu arada resimli anlatım süper olmus fakat pachenon lwl 7 skilini isteğe bağlı yapmıssın bence bu skil 3.4. masterdan sonra cok ise yarar..
Mesela diyelimki bi nukerle vs atıyorsun ve sen otomatikman tek yiyecen bunu engellemek icin 7 skilini atıp adamı biraz geri sektirip sonra asıl skilini basarsın ve gg... :thumbsup:Skili karıstırmıs olabilirim 7-8 arasında takıldım :P

:popcorn: bu yapılandırma guzel gibi gozukuyo... hele şöle düşünsenize : coldta ustalasmıs bir bowman ne gzL adama guzel bi cold imbuelimizle bi vuruyoz donuyor sora kesiyoruz flan filan kasılırkende işe yarayabilir... yanına gelmeden dondurup kesersn üsütne bide ztn full str yiz yatmayız hemde öldürürüz GerçekTen guzeL oLabilir....... tskLer

olobus8 demiş ki:
:popcorn: bu yapılandırma guzel gibi gozukuyo... hele şöle düşünsenize : coldta ustalasmıs bir bowman ne gzL adama guzel bi cold imbuelimizle bi vuruyoz donuyor sora kesiyoruz flan filan kasılırkende işe yarayabilir... yanına gelmeden dondurup kesersn üsütne bide ztn full str yiz yatmayız hemde öldürürüz GerçekTen guzeL oLabilir....... tskLer
Yapılandırma güzel ama Str değil int bowlar için ideal bence..Stryiz yatmayız diye bişey yok :) Muhalif değilim ama str int davası görünce müdehale etme hissi doğuyor çünkü item ve farm önemli..Buildi gösteren de kullanabilmek:)

bi arkadaşım üstte hybridi iyi dengelersen muazzam bişey çıkar demiş, nasıl bi denge mesela? ve full int okçu kullanan yada bilgisi olan birisi varsa full int bowmanin dezavantajlarını bana söyleyebilir mi? =)

anodyse demiş ki:
bi arkadaşım üstte hybridi iyi dengelersen muazzam bişey çıkar demiş, nasıl bi denge mesela? ve full int okçu kullanan yada bilgisi olan birisi varsa full int bowmanin dezavantajlarını bana söyleyebilir mi? =)
daha önce kullanmıştım 80 civarındayken sattım şimdi tekrar yapmayı planlıyorum....
avantaj:ss nukelere göre daha fazla vuruyorsn ayrıca kb skilleri sayesinde rakibini çok yaklaştırmıyorsn heleki kasarken muazzam hızlı.... yani uzaktan vurması ve kb yapması mükemmel derecede işine yarıyor arada stun da atıor tam perfect ^^
dezavantaj:ss nuke gibi def. sahip değilsn block atamıorsn... heuskal passive skillin yok hp o kadar fazla deil...

benm 80+8 bowum vardı ve sun&moon lu birçok str ve inti indirmişliğim var bence en mükemmel build... snow varken kolay yatmıorsun zaten spear nuker karşınızda duramaz emin olabilirsinz ss nukerler yatır-batır skilleriyle çok zorlar onlarada kb kullanın derim yere yatncada bi shield takın....

ama en büyük dezavantajı eu charlara yatması warrior ve daggerlar aşırı derecede zorluyor... çok dikkat isteyen bir build

ps:düzgün kullanılırsa en iyi int char olabilir ss den kat kat daha iyi olabilrsinz, heuskala gelince kötü kullansanızda daha iyisiniz xD
ps2:özellikle warrior ve roguelerle pvp yaparken kb skilini bolca kullanın derim...(karşınızdaki yan build olarak warlocksa pek umutlanmayn her int gibi sizinde şansınız çok azdır.... ssler block atıp dayanıor biraz ama szn maaalesef bu şansınz yok )

1kac video izle ve sende e kadar iyi bir build olduğunu görüceksin strler halt etmiş ynnda xD

benim rehberin aynısı tek farkı bende cold açık değil onun yerine fire açık charın ben 2.sahibiyim ilk sahibi olsaydım büyük ihtimal cold açardım ama arkadaş sanırsam zaten char str bow olduğundan gerek duymamış colda

Yukarı Alt