Ben cold glaiveyim 53 lvlda 58lik nukeri kesebiliyorum. Fakat aynı lvlımda fire glaive beni Kesebiliyor ama aynı 58lik nuker de fire glaiveyi kesebiliyor şimdi hangisi daha iyi :mrgreen: olay taş kağıt makasa döndü ama ben de karar veremedim

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
o itemlerden dolayı normalde ((bu şartlarda fire glavie in sadece fire cold glavie in sadeece cold açtığını düşünüyoruz))

fire glavie in nukerı yenmesi

senin fire glavie yenmen

nukerın da seni yenmesi((bu bölüm belli olmaz))

yada şöyle diyim normalde sen o nukerı yeniyosan fire glavie in havada karada yenmesi gerekir yani fark sizlerin itemlerinde şansında vesaire

Private serverde dediklerim geçerli değildir

yanlış anladın fire glaive beni kesebiliyor ben nukeri kesebiliyorum nuker de fireyi kesebiliyor

macrocheck demiş ki:
hitful demiş ki:
yanlış anladın fire glaive beni kesebiliyor ben nukeri kesebiliyorum nuker de fireyi kesebiliyor
işte normal de onun tersi olmaslı sen fire glavie i keseceksin / nuker da seni kesecek /fire glavie de nukerı

olay yapılandırmadan dolayı olmuyo burada itemlerden dolayı böyle
katılıyorum ecsro abartı bu arada sen mod ol artık ya burası senden soruluyo :wink1:

Aynen Fire Glavierin İtemleri full str 5 ise seninkilerde full int 5 ise Nukerinkilerde Full int3 str 3 ise Aynen Senin dediin Olay Olur xD

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
sLaYeR_ demiş ki:
macrocheck demiş ki:
hitful demiş ki:
işte normal de onun tersi olmaslı sen fire glavie i keseceksin / nuker da seni kesecek /fire glavie de nukerı

olay yapılandırmadan dolayı olmuyo burada itemlerden dolayı böyle
katılıyorum ecsro abartı bu arada sen mod ol artık ya burası senden soruluyo :wink1:
inşallah o da olur bi gün, yakında canlı destek hattı kuracam Character yapılandırma için :mrgreen:

işin geyik tarafı o ban da banlamaz heralde çünkü herkesin görüşü farklı herkes aynı düşüncede olsaydı hiç bi paylaşım olmazd burda :D:D ben de çok felsefe yapmaya başladım bu aralar :D:D

Yukarı Alt